O nás

Drahí hostia portálu www.zazivir.sk,

v prvom rade Vám ďakujeme, že využívate našu stránku pre vyhľadávanie a prenájom ubytovania v Chorvátsku na ostrove Vir.

V nasledujúcich riadkoch sa Vám pokúsime priblížiť, akými možnými spôsobmi si môžete prenajať apartmán, izbu, rekreačný dom … Najdôležitejšie je, aby sme Vám pripomenuli, že my nie sme turistická agentúra a každú Vašu požiadavku, či už mailovú, messengerovú, telefonickú, ktorú odošlete pomocou nášho blogu, presmerujeme priamo k majiteľovi konkrétneho objektu. My sme výlučne len portál alebo blog alebo nadšenec, milovník, osoba, ktorá tu žije a prostredníctvom ktorej súkromní prenajímatelia propagujú svoje konkrétne objekty i v zahraničí.

Chcete si prenajať apartmán, izbu alebo rekreačný dom? Poslali ste viac ako 10 mailov s požiadavkou o dostupnosti ubytovania a nedostali ste odpoveď? My Vám odpovieme na všetky tieto otázky a pomôžeme Vám nájsť vhodné ubytovanie.

Najprv Vám odporúčame vybrať destináciu, ktorú chcete navštíviť, pričom na našej stránke sme sa snažili opísať a predstaviť Vám všetko, čo náš nádherný ostrov VIR ponúka. Odporúčame Vám, aby ste si pred samotným procesom rezervácie naštudovali všetko o konkrétnej destinácii. Tu na tomto blogu je viac ako detailne všetko opísané, stačí iba pozorne čítať.

Po tom ako ste si vybrali náš ostrov VIR, kde si dokážete predstaviť svoju dovolenku v Chorvátsku, Vás čaká nasledujúci krok, a to zaslanie požiadavky majiteľovi konkrétneho objektu (časť kontakt).

Našou úlohou je pre klienta v mene  prenajímateľa zrealizovať základnú komunikáciu za účelom vykonania rezervácie. 

Sme združenie zástupcov vlastníkov – objektov, ktorí sa na tomto portáli prezentujú. Portál z tejto prezentácie finančne neprofituje, pretože nie sme turistická agentúra, ale len súkromná osoba, ktorá spravuje svoj webový portál, tj. blog a vlastníkom apartmánov poskytujeme bezplatné služby a to najmä vo forme ich prezentovania sa v tomto webovom priestore. Majitelia apartmánov, ktorí sa nachádzajú na tomto portáli sú zamestnaní a nemajú čas a priestor a ani nie sú jazykovo zdatný, aby si rezervácie samy riešili. Práve preto, že hostia zo Slovenska sú u nich obľúbení sa rozhodli s majiteľkou portálu nadviazať formu spolupráce a vytvorili si združenie súkromných prenajímateľov (podľa platnej legislatívy RH) V prípade záujmu o rezerváciu na ďalší rok kľudne poproste domáceho, aby Vás zapísal, prípadne kontaktujte rovno nás… V niektorích prípadoch majitelia hoc sa snažia Vám rozumieť často Vás nerozumejú a pre pohodlie Vás i majiteľov je práve portál ZAŽI VIR istota ubytovania na Vašu dovolenku na ostrove Vir …

Náš tím

Miriam Kelečić

Majitelka portálu

Maria

Junior salesforce

Petra

sales manager

Lucia

Junior salesforce

Veronika

Junior salesforce

Vážení hostia,
 ďakujeme za využitie služieb portálu ZaŽi Vir www.zazivir.sk.
Veríme, že  Vaša dovolenka bola pre Vás príjemným zážitkom a ubytovanie, ktoré ste si zvolili splnilo Vaše očakávania.
 Keďže sa snažíme, aby naša kvalita služieb bola stále lepšia, ocenili by sme hodnotenie našej práce zodpovedaním niekoľkých krátkych otázok.
 Dotazník je anonymný a zozbierané údaje budú použité výhradne na ďalšie zlepšovanie našich služieb.
 Ďakujeme za Váš čas.
kolektív portálu ZaŽi Vir
Maja, Petra, Lucia, Veronika a Miriam
Translate »