O nás

Drahí hostia portálu www.zazivir.sk,

v prvom rade Vám ďakujeme, že využívate našu stránku pre vyhľadávanie a prenájom ubytovania v Chorvátsku na ostrove Vir.

V nasledujúcich riadkoch sa Vám pokúsime priblížiť, akými možnými spôsobmi si môžete prenajať apartmán, izbu, rekreačný dom … Najdôležitejšie je, aby sme Vám pripomenuli, že my nie sme turistická agentúra a každú Vašu požiadavku, či už mailovú, messengerovú, telefonickú, ktorú odošlete pomocou nášho blogu, presmerujeme priamo k majiteľovi konkrétneho objektu. My sme výlučne len portál alebo blog alebo nadšenec, milovník, osoba, ktorá tu žije a prostredníctvom ktorej súkromní prenajímatelia propagujú svoje konkrétne objekty i v zahraničí.

Chcete si prenajať apartmán, izbu alebo rekreačný dom? Poslali ste viac ako 10 mailov s požiadavkou o dostupnosti ubytovania a nedostali ste odpoveď? My Vám odpovieme na všetky tieto otázky a pomôžeme Vám nájsť vhodné ubytovanie.

Najprv Vám odporúčame vybrať destináciu, ktorú chcete navštíviť, pričom na našej stránke sme sa snažili opísať a predstaviť Vám všetko, čo náš nádherný ostrov VIR ponúka. Odporúčame Vám, aby ste si pred samotným procesom rezervácie naštudovali všetko o konkrétnej destinácii. Tu na tomto blogu je viac ako detailne všetko opísané, stačí iba pozorne čítať.

Po tom ako ste si vybrali náš ostrov VIR, kde si dokážete predstaviť svoju dovolenku v Chorvátsku, Vás čaká nasledujúci krok, a to zaslanie požiadavky majiteľovi konkrétneho objektu (časť kontakt). Našou úlohou je skontaktovať klienta s prenajímateľom a pomôcť im zrealizovať základnú komunikáciu za účelom vykonania rezervácie, pričom my z tejto situácie finančne neprofitujeme, pretože nie sme turistická agentúra, ale len súkromná osoba, ktorá spravuje svoj webový portál, tj. blog a vlastníkom apartmánov poskytujeme bezplatné služby a to najmä vo forme ich prezentovania sa v tomto webovom priestore.

Náš tím

Miriam Kelečić

Majitelka portálu

Blanka

Rezervácie, webmaster

Petra

Rezervácie

Věrka

Rezervácie

Translate »