Apartmán Marica Novi Vinodolski

Základné informácie

Objekt má na prízemí v ponuke jeden jednospálňový apartmán. Apartmán má komplet vybavenú kuchyňu a kúpeľňu s WC. V kuchynke nájdete všetko potrebné na varenie aj pečenie – od kvalitných nožov, hrncov, strúhadla až po základné korenie, soľ, olej, cestoviny aj kávu. Chceme, aby ste sa u nás cítili ako doma a rovnako ako tu nájdete potraviny, ktoré môžete využiť, tak rovnako tu zase môžete niečo nechať aj vy pre ďalších hostí. A2+2  Apartmán pre dve osoby plus dve prístelky (40 m2)

Plne vybavené apartmány v rodinnom dome s vlastnými samostatnými vchodmi, balkónmi a terasami. Celkovo sa v objekte nachádzajú tri apartmány. Budova sa nachádza v tichej časti mesta. Možnosť bezplatného využitia záhradného grilu. Bezplatné parkovanie, rovnako ako Wi-Fi. Ideálne pre pokojnú rodinnú dovolenku.

Typ pláže Piesočnatá, kamienková, betónová, skalnatá

Samozrejmosťou je tiež klimatizácia a vlastné parkovacie miesto, s pravidlom 1 apartmán = 1 parkovacie miesto, ale teda rátame s bežnou veľkosťou osobného auta.

Apartmán, ktorí ponúkame  sa skladá z 1 spálne, kde je manželská posteľ. Miestnosti, kde je kuchyňa spojená s obývacou izbou a tu sa nachádza gauč, ktorí slúži ako dalsie lôžko pre +2 osoby. Súčasťou je aj pred vstupom do ubytovania sedenie so stolom kde je nadstrešená terasa. Veľmi pekná pláž je vzdialená 200 m, má piesočný, miestami i betónový vstup a je v pešej dostupnosti.  Pláže sú vhodné pre rodiny s deťmi.

Objekt má pitnú vodu. Vo vlastnej réžii, kvôli menším deťom odporúčame si zabezpečiť  kupovanú balenú vodu. (toto rozhodnutie je na Vás) 

Objekt je hneď pri prvom vstupe do Novi Vinodolski z magistrály. Žial na google maps ešte nie je zverejnená ani ulica ani asfaltová cesta. Hostia obdržia po rezervácií voucher, ktorí obsahuje presnú adresu, popisné číslo domu a tel. kontakt na vlastníkov. 

V tomto objekte nie sú povolený domáci miláčikovia.

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa  je zahrnutá v cene a pripočítava sa ku základnej cene za ubytovanie.

Základná cena je určená na apartmán a noc pri obsadení 2+2 osobami.  Údaj ako plus je myslená osoba ako dieťa vo veku do 12 rokov. (11,9) – ideálne

Pravidlo parkovania je 1 apartmán = 1 parkovacie miesto bežná veľkosť osobného auta.

Rezervácia apartmánu sa uskutočňuje s platbou vopred vo výške 30% z celkovej zmluvnej ceny na bankový účet majiteľa zariadenia. Zvyšná dohodnutá časť 70% sa uhrádza v hotovosti majiteľovi pri príchode do apartmánu. Pri príchode je povinnosťou hosťa predložiť osobné doklady (občiansky preukaz/pas) na kontrolu a registráciu.

Hostia môžu vstúpiť do apartmánu po 14:00 a opustiť apartmán pred 10:00. Pri odchode je hosť povinný zanechať apartmán v stave v akom ubytovanie obdržali.  V opačnom prípade bude upratovanie spoplatnené.

Pri rezerváciách kratších ako 3 dni sa ceny zvyšujú o 30%. Akcie: Pobyt na 2 týždne = zľava 5%; Pobyt 3 týždne = zľava 10 %.
Pobytová taxa je zahrnutá v cene.

V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodiny, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Možnosť oprať si prádlo za poplatok 7 €.

Pri príchode môže byť vyžadovaná záloha za prípadné škody vo výške 100€. Záloha bude účtovaná v hotovosti. Záloha vám bude vrátená v plnej výške v hotovosti po kontrole stavu ubytovania pri odchode, v prípade, ak nie sú žiadne škody.

viac informácií o lokalite je na tomto linku 

 https://www.tz-novi-vinodolski.hr/

Vzdialenosti

200 m – more
800 m – centrum
150 m – obchod
150 m – reštaurácia
800m – banka/bankomat
800m – lekareň
800m – nemocnica/ambulanta
900m – pošta
900m – pumpa
1 km – ihrisko/pristav
800m – autobusová stanica
800m – železničná stanica
150km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky na ruky

N

Toaletný papier / štar rolka

M

Práčka

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

M

Detská postieľka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

N

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

M

Toaster

N

sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

M

umývačka riadu

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

M

Satelitná TV

N

Pohovka

Exteriér

N

Terasa

N

gril

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

N

Fajčenie

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

N

Pohlaď na more 

M

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať. 

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

V prípade ak tu bude služba DOMAR majiteľ Vás bude informovať o spôsobe doplatku zvyšnej sumy za ubytovanie splatnej v hotovosti – akou formou a u koho sa to bude realizovať.

Translate »