Apartmány Zorka

Video prehliadka

Na videoprehliadke intenzívne pracujeme a čoskoro ju tu nájdete.

Základné informácie

3 rôzne apartmány – 300 m od mora (pláž JADRO)

2A 1x  štúdio apartmán pre 2 +1 osoby – poschodie s balkónom,

3A 1x 2 izby-  apartmán pre 2+3  osôb – poschodie s terasou

A1  1x 2 izby – prízemie – apartmán pre  2+3 osôb

Prízemie objektu má  jeden veľký apartmán pre 2+3 osôb A1 – má jednu spálňu kde sú 2 -dve základné lôžka ako manželskú posteľ, táto izba má tiež svoju kúpelku a wc, druhá izba kde je vnútorná kuchyňa sa nachádza gauč (lôžko 200×200) fotelka na roztiahnutie a stôl na obedovanie a taktiež kupelka s wc, k dispozícií je aj vonkajšia terasa kde je aj vonkajšia kuchynka pri grile. Uvádzaná osoba ako tretia plus je predpoklad malé dieťa do veku 5 rokov – v postieľke (vašej vlastnej) alebo na lôžku s rodičmi.

Na poschodí sa nachádzajú dva apartmány:

  • štúdio pre 2+1 osoby 2A s posedením a balkónikom – lôžko na spanie je rozťahovací gauč +1 je dieťa do 6 rokov (ideál)
  • väčší apartmán pre 3+2    osôb, 3A kde sú dve samostatné izby, v ktorých jedna spálňa má  3 plnohodnotné lôžka, druhá má dve lôžka  ako pohodlný gauč (200×200) v kuchyňo obývacej izbe a fotelka na roztiahnutie (90×200)  (tu sa dá aj bábätko do 2r v postieľke) čo teda z dôvodu pohodlia Vám neodporúčame prejsť cez maximálnu kapacitu. Aj tento apartmán má dve kúpelky s wc. Tento apartmán má k dispozícií veľkú terasu na poschodí, na ktorú sa vstupuje zo schodiska pred vstupom do apartmánu.

Apartmány sú klimatizované, majú terasu, gril, wifi, mestský vodovod a parkovisko a na dvore pre deti ihrisko.

Veľmi pekná pláž Jadro priamo v centre je na pešo dostupná 3-4 min peši. Aj keď pani majiteľka nám uviedla vzdialenosť 150m osobne si myslíme, že je to do 300 maximálne 350 m. Preto sme uviedli vzdialenosť na pláž Jadro (zadná rampa) na pešo chôdzu s deťmi je to teda tie 3-4 minúty. Na pláži sa nachádza  množstvo aktívností a zábavy, táto pláž má pozvoľný vstup do mora a piesčité morské dno. Plytké more je ideálne pre rodiny s deťmi. V tejto lokalite máte na výber v podstate rôzny druh pláže v pešej dostupnosti, ale aj na výber množstvo reštaurácií a plážových barov. V blízkosti je supermarket aj pekáreň.

Objekt má zabezpečenú pitnú vodu z vodovodu. Ak sa rozhodnete používať na priamu konzumáciu vodu my Vám odporúčame hlavne ak máte menšie deti, kupovať balenú vodu.

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa, parking, wifi a klimatizácia je zahrnutá v cene,

Základná cena je určená na apartmán a noc pri obsadení osobami ako píše hore v opise, čo je aj maximálna kapacita.

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi alebo zástupcovi majiteľa za ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% sa uhrádza v hotovosti pri nástupe na ubytovanie k rukám majiteľa. Zástupca je portál zazivir.sk, ktorí disponuje písomným oprávnením od majiteľa.

V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodiny, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Vzdialenosti

150 m – more (pláž Jadro)
150 m – centrum
50 m – obchod
50 m – reštaurácia
150 m – banka/bankomat
300 m – lekareň
3 km – nemocnica/ambulanta
450 m – pošta
1 km – pumpa
350 m – ihrisko
700 m – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky na ruky

N

Toaletný papier

M

Práčka

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

M

Detská postieľka

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

M

Satelitná TV

N

Pohovka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

M

Kávovar

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

N

Parking

M

Trezor

N

Klima

N

Fajčenie iba na terase!

M

Bezbariériový prístup

N

Wi-Fi

M

Pohlaď na more

Exteriér

N

Terasa

N

Gril vonkajší

N

Sedenie pri grile

N

Oplotený dvor

M

Bazén

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Translate »