Apartmán Lučica

Základné informácie

Tento apartmánový dom, vzdialený 100 m od mora, disponuje apartmánom 

Na 2 poschodí maximálna kapacita podľa textu v opise

Na lepšiu orientáciu Vám odporúčame pozrieť si galériu ubytovania alebo video. Vo všetkých priestoroch apartmánu je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, vlastné parkovacie miesto, vonkajší gril a samozrejme klimatizácia. Parkovanie je pri objekte systémom jeden apartmán = jedno parkovacie miesto. Objekt má zabezpečenú pitnú vodu z cisterny. Ak sa rozhodnete používať pre malé deti balenú kupovanú vodu je to vaše rozhodnutie, avšak naša voda je vhodná na konzumáciu aj varenie.

Dvojizbový apartmán – kapacita  4 – 7 osôb,  druhé poschodie / základná cena je pre 4 osoby

Rozloha apartmánu spolu s balkónom A2: 65 m2

Počet izieb: 2  Veľkosť pozemku: 500 m2

Apartmán pozostáva zo spálne so štyrmi lôžkami , kúpeľne, obývacej izby s jedálňou, kde sa nachádza rozkladací gauč s dvoma lôžkami a jednolôžková posteľ. Z obývacej izby je priamy  vstup na balkón. 

V záhrade je k dispozícii gril na drevo, sedenie. Záhrada je plná kvetov  a stromov –  oliv a fíg.  Celý objekt je oplotený, vhodný  pre rodiny s deťmi. Parkovanie vozidiel je priamo vo dvore. Apartmány sú bez možnosti ubytovať domáce zvieratá.

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa je súčasť ceny, apartmán je k dispozícií celoročne. Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za  ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.
V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodín, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Vzdialenosti

100 m – more
2 km – centrum
150 m – obchod
50 m – reštaurácia
100 m – banka/bankomat
2 km – lekareň
2 km – nemocnica/ambulanta
2 km – pošta
4 km – pumpa
2 km – ihrisko
3 km – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

M

Uteráky

N

Toaletný papier

M

Práčka

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

M

Detská postieľka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

N

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

M

Toaster

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

M

Friteza

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

N

Satelitná TV

N

Pohovka

Exteriér

N

Terasa

N

Gril vonkajší

N

Oplotený dvor

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

M

Fajčenie

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

M

Pohlaď na more 

M

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

V prípade ak tu bude služba DOMAR majiteľka Vás bude informovať o spôsobe doplatku zvyšnej sumy za ubytovanie splatnej v hotovosti – akou formou a u koho sa to bude realizovať.

Translate »