Apartmán Lučica Bobovik

Základné informácie

Tento apartmánový dom, vzdialený 100 m od mora, disponuje jedným apartmánom, ktorí je na 2 poschodí. Nachádza sa na lokalite Bobovik a názov má podľa obľúbenej pláže Lučica, ktorá je rovnako vzdialená ako je plážová časť Bobovik.

Na lepšiu orientáciu Vám odporúčame pozrieť si galériu ubytovania. Vo všetkých priestoroch apartmánu je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, vlastné parkovacie miesto, vonkajší gril a samozrejme klimatizácia. Parkovanie je pri objekte systémom jeden apartmán = jedno parkovacie miesto vo veľkosti na osobné auto. Objekt má zabezpečenú pitnú vodu z cisterny. Miestni obyvatelia vodu konzumujú a nespôsobuje im zdravotné problémy, avšak Vy môžete reagovať inak. Malým deťom odporúčame konzumovať balenú vodu.

apartmán má kapacitu 4 – 7 osôb, je na druhom poschodí a má balkón / základná cena je pre 4 osoby

Rozloha apartmánu spolu s balkónom A2: 65 m2 Počet izieb: 2 Veľkosť pozemku: 500 m2

Apartmán pozostáva zo spálne so štyrmi lôžkami , kúpeľne, obývacej izby s jedálňou, kde sa nachádza rozkladací gauč s dvoma lôžkami a jednolôžková posteľ. Z obývacej izby je priamy vstup na balkón.

V záhrade je k dispozícii gril na drevo, sedenie. Záhrada je plná kvetov a stromov – oliv a fíg. Celý objekt je oplotený, vhodný pre rodiny s deťmi. Parkovanie vozidiel je priamo vo dvore. Apartmány sú bez možnosti ubytovať domáce zvieratá, respektíve iba na dopyt.

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa nie  je zahrnutá v cene a pripočítava sa ku základnej cene za ubytovanie.

K cene za ubytovanie sa taktiež pripočítava aj povinní príplatok za upratovanie.

Základná cena je určená na apartmán a noc pri obsadení 4 osobami. Každá ďalšia osoba je za príplatok a o jeho výške Vás budeme informovať vopred v podrobnej kalkulácii na ubytovanie. Údaj ako plus 1 je myslená osoba ako dieťa vo veku do 12 rokov. (11,9) – idealne

Pravidlo parkovania je 1 apartmán = 1 parkovacie miesto bežná veľkosť osobného auta.

Výška príplatkov Vám bude oznámená v cenovej ponuke, a nájdete ju aj v časti obchodné podmienky, ktoré sú súčasť tohto portálu.

Apartmán je k dispozícií od 1.5. do 1.10.

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za  ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.
V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodín, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Pri príchode môže byť vyžadovaná záloha za prípadné škody vo výške 100€. Záloha bude účtovaná v hotovosti. Záloha vám bude vrátená v plnej výške v hotovosti po kontrole stavu ubytovania pri odchode, v prípade, ak nie sú žiadne škody.

Vzdialenosti

100 m – more (pláž Bobovik, Lučica)
2 km – centrum
150 m – obchod
50 m – reštaurácia
100 m – banka/bankomat
2 km – lekareň
2 km – nemocnica/ambulanta
2 km – pošta
4 km – pumpa
2 km – ihrisko
3 km – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

M

Uteráky

N

Toaletný papier

Práčka je v ubytovaní / používanie po dohode s majiteľom 

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

M

Detská postieľka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

N

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

M

Toaster

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

M

Friteza

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

N

Satelitná TV

N

Pohovka

Exteriér

N

Terasa

N

Gril vonkajší

N

Oplotený dvor

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

M

Fajčenie

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

M

Pohlaď na more 

M

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

V prípade ak tu bude služba DOMAR majiteľka Vás bude informovať o spôsobe doplatku zvyšnej sumy za ubytovanie splatnej v hotovosti – akou formou a u koho sa to bude realizovať.

Translate »