Apartmán Jasmína Lucka

Video prehliadka

Základné informácie

 

Apartmán Jasmína je apartmán v objekte na prízemí domu. Apartmán Jasmina Lucka je umiestnený v atraktívnej lokalite na južnej strane ostrova Vir. Každý apartmán má vlastné parkovacie miesto (vo veľkosti pre bežné osobné auto) je na výbornej lokalite, wifi a klimatizácia je samozrejmosť. Apartmán Lucka má svoje parkovacie miesto označené nápisom a preto prosíme hostí, aby parkovali výhradne iba na tomto mieste.

Postele: 2x jednolôžková posteľ 90×200 cm, 1x manželská posteľ 160x200cm a 1x rozkladací gauč 140x200cm.

Veľmi pekná pláž Miljkovica so štrkovo-piesočným vstupom a piesčitým morským dnom je vzdialená cca 100 m. Plytké more je ideálne pre rodiny s deťmi. V tejto lokalite máte na výber v podstate rôzny druh pláže v pešej dostupnosti.

Objekt je napojený na pitnú vodu z mestského vodovodu. Ak máte menšie deti, odporúčame kupovať balenú vodu na priamu konzumáciu.

Platba a ďalšie informácie

 

Pobytová taxa nie  je zahrnutá v cene a pripočítava sa ku základnej cene za ubytovanie.

K cene za ubytovanie sa taktiež pripočítava aj povinný príplatok za upratovanie.

Základná cena je určená na apartmán a noc pri obsadení 4 osobami. Každá ďalšia osoba je za príplatok a o jeho výške Vás budeme informovať vopred v podrobnej kalkulácii za ubytovanie. Maximálna kapacita je 4 + 1 . Údaj ako plus 1 je myslená osoba ako dieťa vo veku do 12 rokov. (11,9)

Pravidlo parkovania je 1 apartmán = 1 parkovacie miesto bežná veľkosť osobného auta.

Výška príplatkov Vám bude oznámená v cenovej ponuke, a nájdete ju aj v časti obchodné podmienky, ktoré sú súčasť tohto portálu.

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi alebo zástupcovi majiteľa za ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie. Zástupca je portál zazivir.sk, ktorí disponuje písomným oprávnením od majiteľa.

Na ubytovaní vás bude čakať DOMAR – služba, ktorá sa stará o ubytovanie Vás a prijatie úhrady za ubytovanie v mene majiteľa. Ak tam bude prítomní majiteľ/ka budete o tom informovaní.

Pri príchode je vyžadovaná záloha za prípadné škody vo výške 100€. Záloha bude účtovaná v hotovosti. Záloha vám bude vrátená v plnej výške v hotovosti po kontrole stavu ubytovania pri odchode, v prípade ak nie sú žiadne škody.

V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodín, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Vzdialenosti

100 m – more (pláž Miljkovica)
1.5 km – centrum
50-200 m – obchod
350 m – reštaurácia
1.5 km – banka/bankomat
2 km – lekareň
1 km – nemocnica/ambulanta
1.5 km – pošta
1.5 km – pumpa
1 km – ihrisko
700 m – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky

N

Toaletný papier

N

Práčka 

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

M

Detská postieľka na vyžiadanie 

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

N

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

N

Toaster

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

M

Detská stolička na vyžiadanie 

N

Umývačka riadu

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy) 

N

Pohovka

Exteriér

N

Terasa / balkónik

M

Gril vonkajší

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

N

Fajčenie iba na terase!

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

M

Pohlaď na more 

M

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Translate »