Apartmán Jasmína

Video prehliadka

Základné informácie

Apartmán Jasmína je novopostavený apartmán umiestnený v atraktívnej lokalite na južnej strane ostrova Vir. Postele: 2x jednolôžko 90×200 cm, 1x manželská posteľ 160x200cm a 1x rozkladací gauč 140x200cm. Apartmán má vlastné parkovacie miesto a je na výbornej lokalite.

Veľmi pekná pláž Miljkovica – betónový, piesočný vstup a piesčité morské dno, plytké more – ideálne pre deti.

Objekt je napojený na pitnú vodu z mestského vodovodu. No napriek tomu ak máte malé deti odporúčame vám si kupovať vodu balenú. Rozhodnutie je na Vás.

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa je zahrnutá v cene!  Cena je určená na noc apartmán pri obsadení 4 osobami. Každá ďalšia osoba je príplatok a o jeho výške vás budeme informovať vopred v podrobnej kalkulácii na ubytovanie. Maximálna kapacita je 4 + 1.

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi alebo zástupcovi majiteľa za ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% sa uhrádza 48 hodín vopred pred nástupom na ubytovanie na účet majiteľa alebo zástupcu – podľa dohody. Zástupca je portál zazivir.sk, ktorí disponuje písomným oprávnením od majiteľa.

Majitelia tohto ubytovania z dôvodu osobnej neprítomnosti majú podmienku úhradu za ubytovanie poslať vopred 48 h pred nástupom na ubytovanie priamo im na účet. Na ubytovaní vás bude čakať DOMAR – služba, ktorá sa stará o ubytovanie, upratovanie a je vám v prac. dobu cez WhatsApp k dispozícii v prípade potreby. Účet na úhradu je oznámený na poukaze k ubytovaniu. Vo výnimočných prípadoch to bude úhrada hotovosť na mieste v deň príchodu k rukám vopred určenej osoby.

V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodín, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Vzdialenosti

100 m – more
1.5 km – centrum
50-200 m – obchod
350 m – reštaurácia
1.5 km – banka/bankomat
2 km – lekareň
1 km – nemocnica/ambulanta
1.5 km – pošta
1.5 km – pumpa
1 km – ihrisko
700 m – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky

N

Toaletný papier

M

Práčka a sušička

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

N

Detská postieľka na vyžiadanie

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

N

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

N

Toaster

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

N

Detská stolička na vyžiadanie

N

Umývačka riadu

Obývačka

M

TV (klasická anténa, hr programy)

N

Pohovka

Exteriér

N

Terasa

M

Gril vonkajší

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

N

Fajčenie iba na terase!

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

M

Pohlaď na more 

M

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Translate »