Apartmány Branka

Video prehliadka

Základné informácie

Novo zrekonštruovaný apartmán, ktorý je plne vybavený. Veľmi priateľskí hostitelia vám spríjemnia váš pobyt. Byt sa skladá z 1 spálne, (manželská posteľ 180×200), kuchyňa s obývacou izbou (veľká rozkladacia pohovka cca 160 x 200) a priestranná terasa, pre každý z apartmánov vlastná. Veľmi pekná pláž – betónový, piesočný vstup a piesčité morské dno, plytké more – ideálne pre deti. Príďte si užiť krásne čisté more so svojimi deťmi. K dispozícii v objekte sú dva takéto apartmány, obidva sú na poschodí domu. Kapacita 2+2 osoby, kde osoba plus 2 sú myslené maloleté deti.

Objekt má pre svojich hostí zabezpečenú vodu na varenie, keďže je to voda zo studne s filtrom neodporúčame túto vodu na priamu konzumáciu. Priamu konzumáciu máte zabezpečenú prístrojom s vodou v galónoch alebo si vo vlastnej réžii, kvoli menším deťom zabezpečíte kupovanú balenú vodu z fliaš. My našu vodu konzumujeme a nespôsobuje nám problémy, ale vy nemusíte reagovať rovnako ako my.

Váš pobyt Vám spríjemnia veľmi priateľskí hostitelia

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa je zahrnutá v cene!

Parkovanie s pravidlom 1 apartmán = 1 parkovacie miesto.
Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie ako vklad priamo majiteľovi za ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.

V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodín, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Vzdialenosti

300 m – more (pláž Radovanjica)
1 km – centrum
300 m – obchod
300 m – reštaurácia
100 m – banka/bankomat
1.5 km – lekareň
1.5 km – nemocnica/ambulanta
2 km – pošta
3 km – pumpa
1 km – ihrisko
2 km – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky

N

Toaletný papier

M

Práčka a sušička (v objekte za príplatok)

M

Vaňa

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Manželská posteľ

N

Skriňa

M

Detská postieľka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

M

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

M

Toaster

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

M

Friteza

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

M

Satelitná TV

N

Pohovka

Exteriér

N

Spoločná terasa

M

Gril vonkajší

M

Oplotený dvor

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

N

Fajčenie iba na terase!

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

M

Pohlaď na more

M

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Translate »