Apartmán Elena s bazénom

Video prehliadka

Základné informácie

Apartmán ELENA je nádherný samostatne stojaci dom, kde v prízemí je byt majiteľky a na hornom poschodí je k dispozícii pre hostí veľkometrážny krásny apartmán so samostatnými dvoma spálňami. Je umiestnený v atraktívnej lokalite na južnej strane ostrova Vir Kozjak – Site. Apartmán má vlastné parkovacie miesto a je naozaj výbornej lokalite, wifi a klimatizácia je samozrejmosť. Postele: 2x manželská posteľ 160x200cm a 2x rozkladací gauč 120x200cm.

V pešej dostupnosti je vo vedľajšej ulici miestna reštaurácia, zmrzlináreň a menší obchodík. V okolí je dostupná pláž do 300m na obe strany z rôznym terénom – kde je štrkovo-piesočným vstupom a piesčitým morským dnom to je pláž SITE, alebo na druhú stranu smer ku Kaštelina je pláž, kde je kombinácia betónové kaskádové mólo, alebo pod útesom píniových stromov je štrkopiesočnatá úzka pláž s pozvoľným vstupom do mora a piesčitým morským dnom. Plytké more v tejto časti je ideálne pre rodiny s deťmi. V tejto lokalite máte na výber v podstate rôzny druh pláže v pešej dostupnosti. Site, Kozjak, Šepunatka, Pedinka, Torovi.

Objekt má zabezpečenú pitnú vodu na varenie z cisterny pre svojich hostí. Ak sa rozhodnete používať na priamu konzumáciu vodu my Vám odporúčame hlavne ak máte menšie deti, kupovať balenú vodu.

Platba a ďalšie informácie

Základná cena je určená na apartmán a noc pri obsadení 4 osobami a dve deti do troch rokov. Väčšie deti vo veku od 3 roky do 16 rokov pri 4 dospelých osobách sú za príplatok a majú k dispozícií prísteľkové lôžko na gauči. Viac osôb ako je uvedené nie je možné. O výške príplatku Vás budeme informovať vopred v podrobnej kalkulácii na ubytovanie.

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi alebo zástupcovi majiteľa za ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% sa uhrádza 48 hodín vopred pred nástupom na ubytovanie na účet majiteľa alebo zástupcu – podľa dohody.

Zástupca je portál zazivir.sk, ktorí disponuje písomným oprávnením od majiteľa. V objekte sa nachádza bazén a jeho používanie je na vlastné riziko hosťa. Pri bazéne sa nenachádza dohľad tretej osoby, majiteľka býva v objekte v prízemnom byte a má aj psíka (Akita).

Pobytový poplatok teda taxa nie je zahrnutý v cene ubytovania o jeho výške Vás budeme informovať.

Využívanie práčky je v cene pri dlhodobom pobyte, krátkodobé letné turnusy je pranie za poplatok, viac informácií Vám poskytne majiteľ ubytovania, alebo osoba určená za Váš príjem a ubytovanie. 

V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodín, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Vzdialenosti

300 m – more (pláž Kozjak, Kaštelina, Site, Šepunatka)
1.5 km – centrum
150 m – obchod
150 m – reštaurácia
1.5 km – banka/bankomat
2 km – lekareň
1 km – nemocnica/ambulanta
1.5 km – pošta
2 km – pumpa
1 km – ihrisko
700 m – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky na ruky

N

Toaletný papier

N

Práčka – za poplatok

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

M

Detská postieľka

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

N

Satelitná TV

N

Pohovka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

M

Kávovar

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

N

Parking

M

Trezor

N

Klima

N

Fajčenie iba na terase!

M

Bezbariériový prístup

N

Wi-Fi

M

Pohlaď na more

Exteriér

N

Terasa

N

Gril vonkajší

N

Sedenie pri grile

N

Oplotený dvor

N

Bazén

Bezpečnostné pravidlá bazénu

 1. V objekte ELENA sa kúpete sa na vlastné riziko. Spasiteľ je mimo službu.
 2. Deti sa môžu kúpať alebo hrať v bazéne len v prítomnosti a pod dohľadom dospelých. Udržujte nad deťmi neustály dozor.
 3. Domáce zvieratá sa nesmú kúpať v bazéne.
 4. Kráčajte pomaly pri bazéne, neutekajte ani sa netlačte a nedovoľte deťom sa pri bazéne naháňať.
 5. Okolie bazéna udržiavajte čisté, bez hračiek a iných vecí. Uvedomte si, že hračky lákajú malé deti do bazéna.
 6. Kúpanie v noci, počas daždivého alebo búrkového počasia je zakázané.
 7. V bazéne nejedzte, nepite ani nežujte žuvačku.
 8. Neprinášajte ani nehádžte do blízkosti bazéna sklo alebo predmety z rozbitného skla.
 9. Neskáčte bezhlavo do bazéna.
 10. Pred vstupom do bazéna je potrebné sa osprchovať.
 11. Počas pobytu v bazéne musíte mať oblečené plavky.
 12. Pred vstupom do bazéna odstráňte sponky do vlasov a rôzne štipce, ako aj všetky šperky, pretože môžu poškodiť filtračný systém.
 13. Do bazéna nehádžte kamene ani kovové predmety, pretože môžu poškodiť dno bazéna.
 14. Pre udržanie čistoty bazénovej vody prosím nepoužívajte opaľovací krém pred kúpaním v bazéne.

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Translate »