Apartmán Marica VIR

Základné informácie

Objekt má k dispozícií dva rôzne apartmány. Na prízemí sa nachádza jednoizbový apartmán s kapacitou 2+2 a na hornom poschodí je dvojizbový apartmán s kapacitou 4 osoby.

Každý apartmán má komplet vybavenú kuchyňu a kúpeľňu s WC. V kuchynke nájdete všetko potrebné na varenie aj pečenie – od kvalitných nožov, hrncov, strúhadla až po základné korenie, soľ, olej, cestoviny aj kávu. Chceme, aby ste sa u nás cítili ako doma a rovnako ako tu nájdete potraviny, ktoré môžete využiť, tak rovnako tu zase môžete niečo nechať aj vy pre ďalších hostí.

Samozrejmosťou je wifi, klimatizácia a vlastné parkovacie miesto, s pravidlom 1 apartmán = 1 parkovacie miesto, ale teda rátame s bežnou veľkosťou osobného auta.

prizemie :

Byt bol nedávno zrekonštruovaný a je pripravený prijímať hostí z celého sveta. Nachádza sa na prízemí rodinného domu, so samostatným vchodom a veľkou terasou. Pozostáva z jednej spálne, kúpeľne a kuchyne s obývacou izbou. Poloha bytu je veľmi blízko centra ostrova a mesta Vir. Všetky dôležité miesta každodenného života je možné navštíviť pešo; obchod, mäsiarstvo, trh, reštaurácie, kaviarne, pláž, klinika, pošta, kostol…
Spálňa pozostáva z jednej manželskej postele (160×200) a šatníka. V kúpeľni je sprchový kút, WC, umývadlo so zrkadlom, skrinka na osobné veci a fén. Kuchyňa s obývacou izbou; v kuchyni je všetok potrebný riad a kuchynské potreby, rúra a sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, umývačka riadu a chladnička s mrazničkou a obývačka pozostáva z rohovej sedačky (120×200), stola pre štyri stoličky a televízor. K dispozicií je aj práčka. Apartmán má kapacitu ideálne 3 osoby, alebo 2+2. Vonkajšiu krytú terasu tvoria dve záhradné lavičky so stolom pre osem osôb. V uzavretom dvore je k dispozícii spoločný vonkajší gril a jedno parkovacie miesto k tomuto ubytovaniu.

poschodie:
Byt bol nedávno zrekonštruovaný a je pripravený prijímať hostí z celého sveta. Nachádza sa na prvom poschodí rodinného domu, so samostatným vchodom a veľkou súkromnou terasou. Pozostáva z dvoch spální, kúpeľne a kuchyne s obývacou izbou. Poloha bytu je veľmi blízko centra ostrova a mesta Vir. Všetky dôležité miesta každodenného života je možné navštíviť pešo; obchod, mäsiarstvo, trh, reštaurácie, kaviarne, pláž, klinika, pošta, kostol…
Izba
Prvá spálňa pozostáva z dvoch samostatných postelí (90×200) a šatníka. Druhá spálňa pozostáva z jednej manželskej postele (160×200) a šatníka. V kúpeľni je sprchový kút, WC, umývadlo so zrkadlom, skrinka na osobné veci a fén. Kuchyňa s obývacou izbou; kuchyňa obsahuje všetky potrebné riady a kuchynské potreby, sporák, hriankovač, mikrovlnku, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou, umývačka riadku a obývačku tvorí rohová sedačka, stôl pre štyri osoby a TV. K dispozicií je aj práčka. Veľká súkromná krytá terasa pozostáva zo záhradnej pohovky a dvoch kresiel so stolíkom medzi nimi a slnečníkom. V uzavretom dvore je k dispozícii spoločný vonkajší gril a jedno parkovacie miesto k tomuto ubytovaniu.

Majitelia po príchode do apartmánu privítajú hostí a ukážu im základné vybavenie. Bývaju v tom istom objekte, takže sú hosťom k dispozícii, ak potrebujú pomoc.
Jazyky: anglický, chorvátsky

Zariadenie je obklopené súkromnými domami v blízkosti centra Vira. Odporúčame navštíviť divoké pláže Meka a Lanterna, pevnosť Kaštelina a Crvene stjene, nádhernú krajinu na severozápadnom konci ostrova.
Pohyb po meste :  Prehliadka ostrova je najjednoduchšia pre hostí, ktorí majú radi aktívnu dovolenku, autom alebo na bicykli.

Veľmi pekná pláž je vzdialená 250 m, má piesočný, miestami i betónový vstup.  Piesčité morské dno a plytké more je ideálne pre rodiny s deťmi.

Objekt má pre svojich hostí zabezpečenú vodu na varenie, voda je pitná z vodovodu. Vo vlastnej réžii, kvôli menším deťom odporúčame si zabezpečiť  kupovanú balenú vodu. Miestni obyvatelia vodu konzumujú a nespôsobuje im zdravotné problémy, avšak Vy môžete reagovať inak. Toto odporúčanie nie je však nutné a má iba informačný charakter vy najlepšie viete ako máte citlivé deti, ktoré sú mladšie ako 6 mesiacov.

V tomto objekte ste ubytovaní v prítomností majiteľa, a nie sú tu povolený domáci miláčikovia.

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa je zahrnutá v cene a pripočítava sa ku základnej cene za ubytovanie.

Základná cena je určená na apartmán a noc pri obsadení 2+2 osobami alebo pre 4 osoby veľký apartmán. Viac osôb nie je možné iba presne uvedená kapacita.  Údaj ako plus je myslená osoba ako dieťa vo veku do 12 rokov. (11,9) – ideálne 

Pravidlo parkovania je 1 apartmán = 1 parkovacie miesto bežná veľkosť osobného auta.

Výška príplatkov Vám bude oznámená v cenovej ponuke, a nájdete ju aj v časti obchodné podmienky, ktoré sú súčasť tohto portálu.

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za  ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.
V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodiny, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Pri príchode môže byť vyžadovaná záloha za prípadné škody vo výške 100€. Záloha bude účtovaná v hotovosti. Záloha vám bude vrátená v plnej výške v hotovosti po kontrole stavu ubytovania pri odchode, v prípade, ak nie sú žiadne škody.

Vzdialenosti

250 m – more (pláž Jadro)
250 m – centrum
350 m – obchod
250 m – reštaurácia
350 m – banka/bankomat
650 m – lekareň
800 m – nemocnica/ambulanta
1 km – pošta
2 km – pumpa
350 m – ihrisko v centre
1,5 km – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky na ruky

N

Toaletný papier / štar rolka

N

Práčka 

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

M

Detská postieľka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

M

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

N

Toaster

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

N

umývačka riadu

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

M

Satelitná TV

N

Pohovka

Exteriér

N

Terasa

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

M

Fajčenie

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

M

Pohlaď na more 

M

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať. 

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

 

Translate »