Apartmány Verica

Video prehliadka

Na videoprehliadke intenzívne pracujeme a čoskoro ju tu nájdete.

Základné informácie

e  Objekt má na hornom poschodí v ponuke jeden jednospálňový apartmán má komplet vybavenú kuchyňu a kúpeľňu s WC. V kuchynke nájdete všetko potrebné na varenie aj pečenie – od kvalitných nožov, hrncov, strúhadla až po základné korenie, soľ, olej, cestoviny aj kávu. Chceme, aby ste sa u nás cítili ako doma a rovnako ako tu nájdete potraviny, ktoré môžete využiť, tak rovnako tu zase môžete niečo nechať aj vy pre ďalších hostí.

Samozrejmosťou je wifi kde však niekedy sa vzhľadom na miesto môže stať, že jednoducho technika zlyhá a nefunguje, klimatizácia a vlastné parkovacie miesto, s pravidlom 1 apartmán = 1 parkovacie miesto ale teda rátame s bežnou veľkosťou osobného auta.

Apartmán sa skladá z 1 spálne, (manželská posteľ 160 x 200), z kuchyne s mini obývacou izbou (gauč,ktorý po roztiahnutí je ako manželská posteľ 140×200 a stolík) a disponuje balkónikom. Veľmi pekná pláž je vzdialená 350 m, má piesočný, miestami i betónový vstup. Piesčité morské dno a plytké more je ideálne pre rodiny s deťmi.

Objekt má pre svojich hostí zabezpečenú vodu na varenie, keďže je to voda zo studne nie je vhodná na priamu konzumáciu, no na varenie je nezávadná. Na priamu konzumáciu je k dispozícii voda v galónoch, alebo si vo vlastnej réžii, kvôli menším deťom, zabezpečíte kupovanú balenú vodu. Miestni obyvatelia vodu konzumujú a nespôsobuje im zdravotné problémy, avšak Vy môžete reagovať inak.

Váš pobyt Vám spríjemnia veľmi priateľskí hostitelia.

 

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa nie  je zahrnutá v cene a pripočítava sa ku základnej cene za ubytovanie.

K cene za ubytovanie sa taktiež pripočítava aj povinný príplatok za upratovanie.

Základná cena je určená na apartmán a noc pri obsadení 2+1 osobami. Každá ďalšia osoba je za príplatok a o jeho výške Vás budeme informovať vopred v podrobnej kalkulácii na ubytovanie. Údaj ako plus 1 je myslená osoba ako dieťa vo veku do 12 rokov. (11,9) – idealná

Pravidlo parkovania je 1 apartmán = 1 parkovacie miesto bežná veľkosť osobného auta.

Výška príplatkov Vám bude oznámená v cenovej ponuke, a nájdete ju aj v časti obchodné podmienky, ktoré sú súčasť tohto portálu.

Apartmán je k dispozícií od 1.6. do 1.10.

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za  ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.
V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodiny, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Pri príchode môže byť vyžadovaná záloha za prípadné škody vo výške 100€. Záloha bude účtovaná v hotovosti. Záloha vám bude vrátená v plnej výške v hotovosti po kontrole stavu ubytovania pri odchode, v prípade, ak nie sú žiadne škody.

Vzdialenosti

300 m – more (pláž Radovanjica)
1 km – centrum
150 m – obchod
150 m – reštaurácia
1,5 km – banka/bankomat
2 km – lekareň
1 km – nemocnica/ambulanta
1,5 km – pošta
1,5 km – pumpa
1 km – ihrisko
700 m – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
18 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky na ruky

N

Toaletný papier – štart rolka

M

Práčka

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

M

Detská postieľka

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

M

Satelitná TV

N

Pohovka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

M

Kávovar

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

N

Parking

M

Trezor

N

Klima

N

Fajčenie iba na terase!

M

Bezbariériový prístup

N

Wi-Fi

N

Pohlaď na more

Exteriér

N

Terasa – balkon

M

Gril vonkajší

M

Sedenie pri grile

N

Oplotený dvor

M

Bazén

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Translate »