Apartmán Šime

Video prehliadka

Na videoprehliadke intenzívne pracujeme a čoskoro ju tu nájdete.

Základné informácie

Apartmán Šime je novopostavený apartmán umiestnený  v strede ostrova Vir. Apartmán má vlastné parkovacie miesto a je na výbornej lokalite, wifi a klimatizácia je samozrejmosť. Vybavenie pozostáva: Postele: 1x jednolôžková posteľ 90×200 cm, 1x manželská posteľ 160x200cm a 1x rozkladací gauč 160x200cm. Celkom kapacita ideálne pre 4 dospelé osoby a 1 dieťa do 4 rokov.

Veľmi pekná pláž Miljkovica alebo Luka so štrkovo-piesočným vstupom a piesčitým morským dnom je vzdialená cca 400 do 500 m. Plytké more je ideálne pre rodiny s deťmi. V tejto lokalite máte na výber v podstate rôzny druh pláže v pešej dostupnosti.

Objekt má zabezpečenú pitnú vodu na varenie z cisterny pre svojich hostí. Ak sa rozhodnete používať na priamu konzumáciu vodu my Vám odporúčame hlavne ak máte menšie deti, kupovať balenú vodu.

Platba a ďalšie informácie

 

Pobytová taxa nie  je zahrnutá v cene a pripočítava sa ku základnej cene za ubytovanie.

K cene za ubytovanie sa taktiež pripočítava aj povinný príplatok za upratovanie, pranie a check in out službu. 

Základná cena je určená na apartmán a noc pri obsadení 4 osobami. Každá ďalšia osoba je za príplatok a o jeho výške Vás budeme informovať vopred v podrobnej kalkulácii na ubytovanie. Maximálna kapacita je 4 + 1. Údaj ako plus 1 je myslená osoba ako dieťa vo veku do 12 rokov. (11,9)

Pravidlo parkovania je 1 apartmán = 1 parkovacie miesto bežná veľkosť osobného auta.

Výška príplatkov Vám bude oznámená v cenovej ponuke, a nájdete ju aj v časti obchodné podmienky, ktoré sú súčasť tohto portálu.

V apartmáne ste privítaní službou check in a nie je tu majiteľ. Tejto službe sa aj platí za ubytovanie.

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za  ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie. 
V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodiny, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Pri príchode je vyžadovaná záloha za prípadné škody vo výške 100€. Záloha bude účtovaná v hotovosti. Záloha vám bude vrátená v plnej výške v hotovosti po kontrole stavu ubytovania pri odchode, v prípade ak nie sú žiadne škody.

Vzdialenosti

500 m – more (pláž LUKA – Miljkovica)
1,5 km – centrum
150 m – obchod
350 m – reštaurácia
1,5 km – banka/bankomat
2 km – lekareň
1 km – nemocnica/ambulanta
1,5 km – pošta
1,5 km – pumpa
1 km – ihrisko
700 m – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky na ruky

N

Toaletný papier

M

Práčka

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

M

Detská postieľka

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

M

Satelitná TV

N

Pohovka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

M

Kávovar

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

N

Parking

M

Trezor

N

Klima

N

Fajčenie iba na terase!

M

Bezbariériový prístup

N

Wi-Fi

M

Pohlaď na more

Exteriér

N

Terasa s pohľadom na more (v pozadí)

N

Gril vonkajší

N

Sedenie pri grile

M

Oplotený dvor

M

Bazén

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.  Tento objekt je dostupný v termíne od 1.6. do 28.7. .

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Translate »