Apartmán Ružica

Videoprehliadka

Základné informácie

Apartmán má 3 spálne, veľkú obývaciu miestnosť s rohovou pohovkou spojenú s kuchyňou s jedálenským stolom a vlastné posedenie. Vo všetkých priestoroch apartmánu je dostupné bezplatné pripojenie na Wifi a klimatizácia. Samozrejmosťou je vlastné parkovacie miesto tj jeden apartman = 1 parking (preto je vhodné prísť jedným väčším autom) a vonkajší gril. V tomto ubytovaní prebehla rekonštrukcia a renovácia zariadenia.

Pláž je vzdialená cca 70 m od objektu.

Objekt má pre svojich hostí zabezpečenú vodu z vodovodu, voda je nezávadná na varenie aj  na priamu konzumáciu. V prípade ak máte malé dieťa radšej odporúčame pre bábätká si zabezpečiť balenú vodu. 

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa je súčasť ceny, apartmán je k dispozícií od apríla do konca októbra. Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za  ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.
V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodiny, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Vzdialenosti

70 m – more  (pláž Radovanjica)

200 m – centrum

90 m – obchod
70 m – reštaurácia
200 m – banka/bankomat
350 m – lekareň
350 m – nemocnica/ambulanta
500 m – pošta
1 km – pumpa
500 m – ihrisko
400 m – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky

N

Toaletný papier

M

Práčka a sušička

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

N

Detská postieľka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

N

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

N

Toaster

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

M

Friteza

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

N

Satelitná TV

N

Pohovka

Exteriér

N

Terasa

N

Gril vonkajší

N

Oplotený dvor

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

M

Fajčenie

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

N

Pohlaď na more 

M

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Translate »