Apartmán Prezide

Video prehliadka

Prevádzku apartmánov PREZIDE zabezpečuje ubytovateľ a ním poverené osoby (kontakt je uvedený na vouchery). Pod slovom prevádzka je myslená služba pre hostí DOMAR, ktorí hostí ubytuje a od ubytuje, avšak táto služba neslúži ako upratovacia služba počas Vášho pobytu. V prípade vyžiadania si služby DOMAR mimo pracovného času a mimo potreby kedy má hosťa od ubytovať, je výjazd a príchod na ubytovanie tejto služby spoplatnený a poplatok znáša hosť objektu, ktorí túto službu si zavolal. 

Hosť sa zaväzuje dodržiavať domácí poriadok zverejnený na stránke.

UPOZORNENIE:
Kľúč od apartmánu nenechávajte v zámku z vnútornej strany dverí! Dvere nie je možné otvoriť z vonku ani rezervným kľúčom ani klučkou, ak dôjde k zabuchnutiu. Výjazd a zamočníka bude musieť v plnej výške uhradiť hosť!

Majiteľ má právo posunúť check in podľa potreby.

Pri príchode môže byť vyžadovaná záloha (kaucia) za prípadné škody vo výške 100€. Záloha bude účtovaná v hotovosti. Záloha vám bude vrátená v plnej výške v hotovosti po kontrole stavu ubytovania pri odchode, v prípade ak nie sú žiadne škody.

Základné informácie

 REZERVÁCIE NA ROK 2024

SÚ ZATVORENÉ

 

Apartmán prízemie sa skladá:

3x spálňa(manželská posteľ 180 x 200 a 160×200 a tretia izba disponuje jednou posteľou 100×200), oddelená kúpeľňa s práčkou, wc, terasa, kuchyňa je kompletne vybavená, kávovar, el varná doska, mikrovlnka a el rúra Vám pobyt iba spríjemnia. K tomuto apartmánu prináleží 1 parkovacie miesto bežnej veľkosti pre osobné auto.

Apartmán poschodie sa skladá:

4x spálňa(2xmanželská posteľ 160×200 a tretia a štvrtá izba disponuje jednou posteľou 120×200), oddelená kúpeľňa s práčkou, wc, veľká obývacia izba s jedálenským stolom a vonkajšia terasa, kuchyňa je kompletne vybavená, kávovar, el varná doska, mikrovlnka a rúra na teplý vzduch (prístroj ako fritéza) Vám pobyt iba spríjemnia. (berte do úvahy veľkosti postelí) K apartmánu na poschodí prináležia 2 parkovacie miesta bežnej veľkosti pre osobné auto.

Základná cena je prízemie 5 osôb (bez ohľadu či sú to deti) poschodie max 4 dospelý a 4 menšie deti do 7rokov. V prípade vášho výberu tohto ubytovania a nad kapacitu osôb je rátaný doplatok za osobu/noc, avšak neodporúčame prekračovať maximálne uvedenú kapacitu ubytovania.

Pri objekte celkom je rátané s parkovaním max. 3 menšie autá.

V tomto objekte máte úplnú izoláciu od iných hostí, majiteľ tu nie je prítomný a je tu služba check in check out.

Klimatizácia a wifi je samozrejmosťou.

Veľmi pekná pláž Prezida je vzdialená 50 m. Má piesočný vstup a piesčité morské dno a plytké more je ideálne hlavne pre rodiny s deťmi.

Objekt je napojený na pitnú vodu z mestského vodovodu. Ak máte menšie deti, odporúčame kupovať balenú vodu na priamu konzumáciu.

Platba a ďalšie informácie

bytová taxa nie  je zahrnutá v cene a pripočítava sa ku základnej cene za ubytovanie.

K cene za ubytovanie sa taktiež pripočítava aj povinní príplatok za upratovanie.

Základná cena je určená na apartmán a noc. Každá ďalšia osoba je za príplatok a o jeho výške Vás budeme informovať vopred v podrobnej kalkulácii na ubytovanie.

Údaj uvedený ako plus 1 je myslená osoba ako dieťa vo veku do 4 rokov.

Pravidlo parkovania je apartmán =  parkovacie miesto bežná veľkosť osobného auta.

Výška príplatkov Vám bude oznámená v cenovej ponuke, a nájdete ju aj v časti obchodné podmienky, ktoré sú súčasť tohto portálu.

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 35% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.

V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodín, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Objekt je dostupný celoročne.

Vzdialenosti

50 m – more (pláž Prezide)
1.5 km – centrum
200 m – obchod
100 m – reštaurácia
1.5 km – banka/bankomat
1.5 km – lekareň
1.5 km – nemocnica/ambulanta
1.5 km – pošta
500 m – pumpa
1.5 km – ihrisko
1.5 km – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky na ruky

N

Toaletný papier

N

Práčka

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

M

Detská postieľka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

N

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

N

Toaster

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

N

Umývačka riadu

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

N

Satelitná TV

N

Pohovka

Exteriér

N

Terasa

N

Gril vonkajší

Q

Sedenie pri grile

Q

Oplotený dvor

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

N

Fajčenie iba na terase!

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

M

Pohlaď na more

M

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Translate »