Apartmán Lucy Bobovik

Základné informácie

Objekt má na prízemí v ponuke jeden dvoj spálňový apartmán. Apartmán má komplet vybavenú kuchyňu a kúpeľňu s WC. V kuchynke nájdete všetko potrebné na varenie aj pečenie – od kvalitných nožov, hrncov, strúhadla až po základné korenie, soľ, olej, cestoviny aj kávu. Chceme, aby ste sa u nás cítili ako doma a rovnako ako tu nájdete potraviny, ktoré môžete využiť, tak rovnako tu zase môžete niečo nechať aj vy pre ďalších hostí.

Samozrejmosťou je wifi kde však niekedy sa vzhľadom na miesto môže stať, že jednoducho technika zlyhá a nefunguje, klimatizácia a vlastné parkovacie miesto, s pravidlom 1 apartmán = 1 parkovacie miesto ale teda rátame s bežnou veľkosťou osobného auta.

Apartmán sa skladá z 2 spální, (manželská posteľ 160 x 200), druhá izba má dve postele oddelené z toho tá jedna je poschodová posteľ, z kuchyne s obývacou izbou (gauč, a stolík) a disponuje terasou, z ktorej sa dá schodíkmi zísť ku grilu. K dispozícii je zastrešený veľký gril s posedením.

Pláž je vzdialená 100 m, pláž Bobovik a Lučica. Kamienkový alebo miestami betónový vstup. Plytké more je ideálne pre rodiny s deťmi.

Objekt má zabezpečenú pitnú vodu z cisterny. Miestni obyvatelia vodu konzumujú a nespôsobuje im zdravotné problémy, avšak Vy môžete reagovať inak. Malým deťom odporúčame konzumovať balenú vodu.

V čase Vášho pobytu nie je prítomní majiteľ

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa nie  je zahrnutá v cene a pripočítava sa ku základnej cene za ubytovanie.

K cene za ubytovanie sa taktiež pripočítava aj povinní príplatok za upratovanie.

Základná cena je určená na apartmán a noc pri obsadení 4 osobami. Každá ďalšia osoba je za príplatok a o jeho výške Vás budeme informovať vopred v podrobnej kalkulácii na ubytovanie. Údaj ako plus 1 je myslená osoba ako dieťa vo veku do 12 rokov. (11,9) – idealne

Pravidlo parkovania je 1 apartmán = 1 parkovacie miesto bežná veľkosť osobného auta.

Výška príplatkov Vám bude oznámená v cenovej ponuke, a nájdete ju aj v časti obchodné podmienky, ktoré sú súčasť tohto portálu.

Apartmán je k dispozícií od 1.6. do 1.10.

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za  ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.
V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodiny, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

3 dni pred príchodom na dovolenku Vás bude kontaktovať majiteľ na whatsappe – na telefónnom čísle, ktoré ste uviedli pri rezervácii na vouchery – s presnými informáciami ohľadom platby a ubytovania. (v tomto ubytovaní ste bez prítomnosti majiteľa)

Pri príchode môže byť vyžadovaná záloha za prípadné škody vo výške 100€. Záloha bude účtovaná v hotovosti. Záloha vám bude vrátená v plnej výške v hotovosti po kontrole stavu ubytovania pri odchode, v prípade, ak nie sú žiadne škody.

Vzdialenosti

100 m – more (pláž Bobovik, Lučica)
2 km – centrum
150 m – obchod
50 m – reštaurácia
100 m – banka/bankomat
2 km – lekareň
2 km – nemocnica/ambulanta
2 km – pošta
4 km – pumpa
2 km – ihrisko
3 km – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky na ruky

N

Toaletný papier štart rolka

N

Práčka

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

M

Detská postieľka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

N

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

N

Toaster

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

N

umývačka riadu

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

N

Satelitná TV

N

Pohovka

Exteriér

N

Terasa balkon

N

Terasa

N

Gril vonkajší

M

Oplotený dvor

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

M

Fajčenie

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

M

Pohlaď na more 

M

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

V prípade ak tu bude služba DOMAR majiteľka Vás bude informovať o spôsobe doplatku zvyšnej sumy za ubytovanie splatnej v hotovosti – akou formou a u koho sa to bude realizovať.

Translate »