Apartmán Ljerka

Základné informácie

V pokojnej ulici a blízkosti pláže Luka sa nachádza rodinný dom Ljerka. Vo svojom objekte ponúka ubytovanie v dvoch 2izbových apartmánoch, kde jeden je rozlohou menší je na prízemí a je lacnejší a druhý je na hornom poschodí. Byt je ideálny pre rodiny s deťmi. Každý apartmán sa skladá z 2 spálni, (Každá spálňa má manželskú posteľ postele 180 x 200), kuchyňa s obývacou izbou (gauč a jedálenský stôl s lcd tv) a priestranná terasa. Domáci je známy, že svojich hostí pohostí pečenými rybami priamo z mora. Veľmi pekná pláž – betónový, piesočný vstup a piesčité morské dno, plytké more – ideálne pre deti. Príďte si užiť krásne čisté more so svojimi deťmi.

Objekt je napojený na pitnú vodu z mestského vodovodu. No napriek tomu ak máte malé deti odporúčame vám si kupovať vodu balenú. Rozhodnutie je na Vás.

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa je zahrnutá v cene!
Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie ako vklad priamo majiteľovi za ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.
V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodín, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Vzdialenosti

200 m – more
500 m – centrum
50 m – obchod
200 m – reštaurácia
50 km – banka/bankomat
800 m – lekareň
800 m – nemocnica/ambulanta
1 km – pošta
1 km – pumpa
500 m – ihrisko
1.2 km – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Vana

N

Uteráky na ruky

M

Toaletný papier

M

Práčka a sušička

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

N

Detská postieľka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

N

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

N

Toaster

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

N

Friteza na horúci vzduch

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

N

Satelitná TV

N

Pohovka

Exteriér

N

Terasa

N

Gril vonkajší

N

Sedenie pri grile

N

Oplotený dvor

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

N

Zvieratká

N

Fajčenie iba na terase!

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

M

Pohlaď na more

N

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Translate »