Apartmány LAMARIS

Video prehliadka

Základné informácie

Objekt LAMARIS disponuje tromi ubytovacími jednotkami.

Štúdiový apartmán na prízemí pre 2 osoby. 20m2 + terasa 10m2. Počet lôžok: 2. Rozmery postele 140×200.

Štúdiový apartmán pre 4 osoby, 1. poschodie. Plocha 25m2 + balkón 5m2. Počet lôžok: 4. Rozmery postele 140×200 manželská posteľ a 2 lôžka sú – poschodové postele s rozmermi 80×190. Kapacitou je to ideálne pre 2 dospelý a dve deti z dôvodu poschodových postelí.

Dvojizbový apartmán pre 4+2 osoby, 1. poschodie. Plocha bytu 50m2 + terasa 12m2. Manželská posteľ o rozmere 160x200cm, 2 samostatné postele o rozmere 80x200cm a prístelka v obývačke, rozkladacia pohovka 140x200cm. Tento apartmán má umývačku riadu. 

Doplňujúce informácie, prípadne bonusy pre hostí. Celý objekt má klimatizáciu v každom jedom ubytovaní a samozrejmosť vybavenia je aj Wi-Fi. Prenosná detská postieľka na vyžiadanie. Použitie práčky na vyžiadanie.

Objekt sa nachádza v lokalite Kozjak. Veľmi pekná pláž – betónový, štrko-piesočný vstup a piesčité morské dno, plytké more – ideálne pre rodiny s deťmi. Ale máte tu aj možnosť betonového móla na skákanie a zábavu. V tejto lokalite máte viac druhov pláží, domáca Vás rada usmerní. Najbližšia pláž je vzdialená 50 m od objektu.

Parkovanie je pri objekte systémom jeden apartmán = jedno parkovacie miesto. Počas Vášho pobytu je prítomná osoba ktorá je zodpovedná za Vaše ubytovanie, príjem úhrady ubytovania, nahlásenie a riešenie a komunikáciu prípadných vašich dotazov a požiadaviek.

V tomto apartmánovom dome je ubytovaný domáci (majiteľ).

Objekt má zabezpečenú pitnú vodu z cisterny. Ak sa rozhodnete používať pre malé deti balenú kupovanú vodu je to Vaše rozhodnutie, avšak naša voda je vhodná na konzumáciu aj varenie.

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa je zahrnutá v cene. 

K cene za ubytovanie sa pripočítava povinný príplatok za upratovanie.

Základná cena je určená na apartmán 4+2  a noc je určená  pre 4 osoby. Každá ďalšia osoba je za príplatok a o jeho výške Vás budeme informovať vopred v podrobnej kalkulácii na ubytovanie. Údaj ako plus 1 je myslená osoba ako dieťa vo veku do 12 rokov. (11,9)

Pravidlo parkovania je 1 apartmán = 1 parkovacie miesto bežná veľkosť osobného auta.

Výška príplatkov Vám bude oznámená v cenovej ponuke, a nájdete ju aj v časti obchodné podmienky, ktoré sú súčasť tohto portálu.

Na zabezpečenie Vašej rezervácie môže vlastník požiadať o zálohu vo výške min. 30% z celkovej sumy za ubytovanie, ktorá je v prípade zrušenia rezervácie nevratná. Zvyšných 70% z ceny je splatných po príchode na ubytovanie.

Ubytovanie je možné v deň príchodu po 14.tej hodine, od ubytovanie v deň odchodu najneskôr do 10:00 hod.

Check in a Check out je nutné dôsledne dodržiavať.

Vzdialenosti

50 m – more (pláž Site – Kozjak)
2,6 km – centrum
350 m – obchod
350 m – reštaurácia
2,4 km – banka/bankomat
3,6 km – lekareň
2,8 km – nemocnica/ambulanta
2,6 km – pošta
6,9 km – pumpa
2,6 km – ihrisko
2,9 km – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky

N

Toaletný papier

M

Práčka

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

N

Detská postieľka (na vyžadanie)

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

M

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

M

Toaster

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

M

Friteza

M

Umývačka riadu

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

N

Satelitná TV

N

Pohovka

Exteriér

N

Terasa

N

Gril vonkajší

N

Oplotený dvor

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

N

Zvieratká

N

Fajčenie iba na terase!

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

M

Pohlaď na more 

M

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Taktiež je podmienka prenájmu oboch apartmánov z dôvodu spoločnej hornej terasy. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimálne, aby ostal voľný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Translate »