Apartmány Josip

Základné informácie

Vynikajúca poloha v lokalite Radnjača. S pohľadom na more.

Lokalita a vybavenie sú vhodné pre hostí cestujúcich vo dvojici. V apartmánoch sa v kuchyni nachádza rozkladací gauč, ktorý je vhodný prípadne pre 2 menšie deti. Oba apartmány majú svoju terasu – balkón, prízemie aj poschodie apartmán má k dispozícii aj mikrovlnnú rúru. Na foto nie je – apartmány sú renovované!

Od pláže sú vzdialené 70 m. V objekte sa nenachádza gril. Parkovanie je pri objekte systémom jeden apartmán = jedno parkovacie miesto veľkosti bežné osobné auto. Vo všetkých priestoroch apartmánu je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizácia.

Objekt má pre svojich hostí zabezpečenú vodu na varenie z cisterny. Voda je pitná, vhodná aj na varenie či priamu konzumáciu. Ak máte menšie deti, odporúčame kupovať balenú vodu na priamu konzumáciu.

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa  nie je zahrnutá v cene za ubytovanie.

K cene za ubytovanie sa taktiež pripočítava aj povinný príplatok za upratovanie.

Pravidlo parkovania je 1 apartmán = 1 parkovacie miesto bežná veľkosť osobného auta.

Výška príplatkov Vám bude oznámená v cenovej ponuke, a nájdete ju aj v časti obchodné podmienky, ktoré sú súčasť tohto portálu.

Apartman je k dispozícií od 1.6. do 20.9. Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za  ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.
V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodiny, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Pri príchode je vyžadovaná záloha za prípadné škody vo výške 100€. Záloha bude účtovaná v hotovosti. Záloha vám bude vrátená v plnej výške v hotovosti po kontrole stavu ubytovania pri odchode, v pripade ak nie sú žiadne škody.

Vzdialenosti

70 m – more (pláž Radnjača)
5 km – centrum
200 m – obchod
100 m – reštaurácia
3 km – pizzeria
4 km – banka/bankomat
4.5 km – lekareň
4.8 km – nemocnica/ambulanta
4.4 km – pošta
10 km – pumpa
5 km – ihrisko
3 km – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

M

Vaňa

N

Uteráky

N

Toaletný papier

M

Práčka

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Manželská posteľ

N

Skriňa

M

Detská postieľka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

N

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

N

Toaster

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

M

Friteza

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

N

Satelitná TV

N

Pohovka

Exteriér

M

Spoločná terasa

M

Gril vonkajší

M

Oplotený dvor

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

M

Fajčenie

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

N

Pohlaď na more

M

Trezor

N

Klima

N

Wi-Fi

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Translate »