Apartmány Josip

Základné informácie

Apartmánový dom, v ktorom sa nachádza 2x 1 izbový apartmán. Lokalita a vybavenie je vhodné pre hostí cestujúcich vo dvojici. Ubytovanie sa nachádza tesne vedľa pláže. Vynikajúca poloha v lokalite Radnjača! Oba apartmány majú svoju terasu – balkón, prízemie apartmán má k dispozícii aj mikrovlnnú rúru. V objekte sa nenachádza gril. Parkovanie je pri objekte systémom jeden apartmán jedno parkovacie miesto.

Objekt má pre svojich hostí zabezpečenú vodu na varenie, keďže je to voda zo studne s filtrom neodporúčame túto vodu na priamu konzumáciu. Resp podobný systém ako cisternový zásobník. Priamu konzumáciu vody si zabezpečujete vo vlastnej réžii, kvôli menším deťom naozaj odporúčame kupovanú balenú vodu z fliaš. My našu vodu konzumujeme a nespôsobuje nám problémy, ale vy nemusíte reagovať rovnako ako my.

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa je v cene! Apartman je k dispozícií od 1.6. do 20.9. Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za  ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie. Pobytová taxa v cene
V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodín, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Pri príchode je vyžadovaná záloha za prípadné škody vo výške EUR 100. To je približne 752.55 HRK. Záloha bude účtovaná v hotovosti. Suma by vám mala byť vrátená pri odhlásení sa z ubytovania. Záloha vám bude vrátená v plnej výške v hotovosti po kontrole stavu ubytovania.

Vzdialenosti

70 m – more
5 km – centrum
200 m – obchod
100 m – reštaurácia
3 km – pizzeria
4 km – banka/bankomat
4.5 km – lekareň
4.8 km – nemocnica/ambulanta
4.4 km – pošta
10 km – pumpa
5 km – ihrisko
3 km – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

M

Vaňa

N

Uteráky

N

Toaletný papier

M

Práčka (v objekte za príplatok)

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Manželská posteľ

N

Skriňa

M

Detská postieľka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

N

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

N

Toaster

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

M

Friteza

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

N

Satelitná TV

N

Pohovka

Exteriér

M

Spoločná terasa

M

Gril vonkajší

M

Oplotený dvor

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

M

Fajčenie

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

N

Pohlaď na more

M

Trezor

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Translate »