Apartmán Ivona

Video prehliadka

Základné informácie

Byt sa skladá z 3 spální (jedna manželská posteľ 160 x 200 a dve manželské postele 140 x 200), kuchyňa s jedálenským kútom a obývacia izba (rohový nábytok) a priestranná terasa s veľkým stolom, stoličky a dve ležadlá. V byte je kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, práčka a sušič vlasov a má ďalšie WC s umývadlom.

Ubytovacie zariadenie má klimatizáciu, ktorá sa v horúcich letných dňoch na slnečnom pobreží Jadranského mora postará o potrebné občerstvenie, a v chladnejších dňoch sa dá využiť na vykurovanie.

Veľmi pekná pláž s lesom a tieňom – betónové mólo a piesočná časť pláže, piesočný vstup a piesočné morské dno, plytké more – ideálne pre deti.

Pláž je vzdialená 50 metrov, takže si môžete vychutnať more zvláštnym spôsobom. Výhľad na more odtiaľ vám poskytne nezabudnuteľný romantický večer s Jadranom ako prírodnou kulisou.

Objekt má pre svojich hostí zabezpečenú vodu na varenie, kedže je to voda zo studne s filtrom neodporúčame túto vodu na priamu konzumáciu. Priamu konzumáciu máte zabezpečenú prístrojom s vodou v galonoch alebo si vo vlastnej réžii, kvoli menším deťom zabezpečíte kupovanú balenú vodu z fliaš. My našu vodu konzumujeme a nespôsobuje nám problémy, ale vy nemusíte reagovať rovnako ako my.

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa je zahrnutá v cene!
Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30%* z celkovej sumy za ubytovanie ako vklad priamo majiteľovi za ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.

V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 9:00 hodín, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00. Nástup v sezone je výhradne sobota.
*majiteľ sa môže v niektorých prípadoch rozhodnúť a žiadať úhradu celej sumy za ubytovanie vopred najmenej však 50% celkovej ceny.

Objekt je dostupný od mája do 20.9.

Vzdialenosti

30 m – more
700 m – centrum
500 m – obchod
800 m – reštaurácia
500 m – banka/bankomat
600 m – lekareň
700 m – nemocnica/ambulanta
600 m – pošta
1 km – pumpa
700 m – ihrisko
600 m – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky

N

Toaletný papier

N

Práčka

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

M

Detská postieľka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

N

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

N

Toaster

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

M

Friteza

N

Umývačka riadu

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

N

Satelitná TV

N

Pohovka

Exteriér

N

Terasa

N

Gril vonkajší

N

Oplotený dvor

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

N

Fajčenie iba na terase!

N

Parking

N

Bezbariériový prístup

M

Pohlaď na more 

M

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Translate »