Apartmány INDIRA

Video prehliadka

Veľmi pekná pláž Jadro priame centrum je vzdialená cca  2min cez pešiu zonu okolo stánkov, má piesočný, miestami i betónový vstup. Naša pani domáca to odhaduje na 20m, no podľa google mapy je to odhad 70 do 120 m od domu na pláž, teda záleží kde sa rozhodnete rozložiť si vaše ležadlá. Piesčité morské dno a plytké more je ideálne pre rodiny s deťmi. Je to priamo v centre pri pláži Jadro. Avšak v tejto lokalite v sezóne rátajte s hlukom z okolitých barov, reštaurácii a v sobotu koncertov. Teda tu nie je ticho a kľud. Ale odtiaľto si viete vybaviť všetko iba na pešo, ideálne pre ľudí, ktorí si želajú odparkovať na dovolenke auto a užívať si iba pláž a večer promenádu a okolité reštaurácie. Umiestnenie domu je vlastne pri tzv nočnej promenáde so stánkami, kto pozná Vir tak priamo pri škole. Je to naozaj úzke centrum a všetko máte pri ruke.

Objekt má pre svojich hostí zabezpečenú vodu na varenie je to voda z vodovodu. Na priamu konzumáciu možná, alebo si vo vlastnej réžii, kvôli menším deťom, zabezpečíte kupovanú balenú vodu. Miestni obyvatelia vodu konzumujú a nespôsobuje im zdravotné problémy, avšak Vy môžete reagovať inak. Tento odstavec o vode je daný hádam pri každom opise ubytovania. Je to z dôvodu, že Vir má aj svojich hejterov, ktorí rozhlasujú veľmi radi nepravdu. Vodovod a voda v tomto objekte je vhodná na konzumáciu. 

Váš pobyt Vám spríjemnia veľmi priateľskí hostitelia.

 V blízkosti je supermarket aj pekáreň a taktiež množstvo reštaurácií.

Základné informácie

Objekt má k dispozícií  4 rôzne apartmány. Každý z nich má rôznu kapacitu, ale každý má s pravidla 1 oddelenú spálňu. Pre presnejšiu predstavu odporúčame galériu, a video kde je to viditeľné ako je to situované.

Každý apartmán má v  kuchynke všetko potrebné na varenie aj pečenie.

Samozrejmosťou je wifi, klimatizácia a vlastné parkovacie miesto, s pravidlom 1 apartmán = 1 parkovacie miesto, kde však rátame s veľkosťou bežného osobného auta.

Opis:

A1 kapacita 3 osoby

– 1 spáľňa manželská posteľ a jednolôžko + balkónik

a samozrejme kuchyňa jedálenský stôl a kúpelňa s wc a sprchovacím kútom.

A2 kapacita 6 osôb

1 spáľňa manželská posteľ a jednolôžko + balkónik

a samozrejme kuchyna jedálenský stôl a kúpelňa s wc a sprchovacím kútom tu vo veľkom priestore kuchyne sa nachádza jednolôžko a dvojlôžko (ako rozťahovací pohodlný gauč)

A3 kapacita 2+2

1 spáľňa manželská posteľ  + balkónik

a samozrejme kuchyňa jedálenský stôl a kupelňa s wc a sprchovacím kútom.  V tomto priestore je ešte plus dve osoby lôžko ako rozťahovací pohodlný gauč.

A4 kapacita 2+2

1 spáľňa manželská posteľ + balkónik

a samozrejme kuchyňa jedálenský stôl a kúpelňa s wc a sprchovacím kútom.  V tomto priestore je ešte plus dve osoby lôžko ako rozťahovací pohodlný gauč.

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa, parking, wifi a klimatizácia je zahrnutá v cene,

Základná cena je určená na apartmán a noc pri obsadení osobami ako píše hore v opise, čo je aj maximálna kapacita.

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi alebo zástupcovi majiteľa za ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% sa uhrádza v hotovosti pri nástupe na ubytovanie k rukám majiteľa. Zástupca je portál zazivir.sk, ktorí disponuje písomným oprávnením od majiteľa.

V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodiny, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Vzdialenosti

70 m – more (pláž Jadro)
20 m – centrum
20 m – obchod
20 m – reštaurácia
30 m – banka/bankomat
300 m – lekareň
300 m – nemocnica/ambulanta
450 m – pošta
1 km – pumpa
30 m – ihrisko
500 m – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky na ruky

N

Toaletný papier /štart rolka

M

Práčka

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

N

Detská postieľka

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

M

Satelitná TV

N

Pohovka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

M

Kávovar

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

N

Parking

M

Trezor

N

Klima

N

Fajčenie iba na terase!

M

Bezbariériový prístup

N

Wi-Fi

N

Pohlaď na more

Exteriér

N

Balkón

N

Gril vonkajší

M

Sedenie pri grile

N

Oplotený dvor (zadna časť)

M

Bazén

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Translate »