Apartmán GORAN

Základné informácie

Objekt má na hornom poschodí v ponuke jeden jednospálňový apartmán. Apartmán má komplet vybavenú kuchyňu a kúpeľňu s WC. V kuchynke nájdete všetko potrebné na varenie aj pečenie – od kvalitných nožov, hrncov, strúhadla až po základné korenie, soľ, olej, cestoviny aj kávu. Chceme, aby ste sa u nás cítili ako doma a rovnako ako tu nájdete potraviny, ktoré môžete využiť, tak rovnako tu zase môžete niečo nechať aj vy pre ďalších hostí.

Samozrejmosťou je wifi kde však niekedy sa vzhľadom na miesto môže stať, že jednoducho technika zlyhá a nefunguje, klimatizácia a vlastné parkovacie miesto, s pravidlom 1 apartmán = 1 parkovacie miesto ale teda rátame s bežnou veľkosťou osobného auta.

Apartmán sa skladá z 1 spálne, (manželská posteľ 160 x 200), z kuchyne s mini obývacou izbou (gauč, ktorý po roztiahnutí je ako manželská posteľ 140×200 a stolík) a disponuje balkónikom (terasou). Veľmi pekná pláž je vzdialená 350 m, má piesočný, miestami i betónový vstup. Piesčité morské dno a plytké more je ideálne pre rodiny s deťmi.

Objekt má pre svojich hostí zabezpečenú vodu na varenie, keďže je to voda zo studne, ktorá sa neodporúča na priamu konzumáciu. Na priamu konzumáciu je k dispozícii voda v galónoch, alebo si vo vlastnej réžii, kvôli menším deťom, zabezpečíte kupovanú balenú vodu. Miestni obyvatelia vodu konzumujú a nespôsobuje im zdravotné problémy, avšak Vy môžete reagovať inak.

V tomto objekte ste ubytovaní bez prítomností majiteľa.

 

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa nie  je zahrnutá v cene a pripočítava sa ku základnej cene za ubytovanie.

K cene za ubytovanie sa taktiež pripočítava aj povinný príplatok za upratovanie.

Základná cena je určená na apartmán a noc pri obsadení 2+2 osobami. Každá ďalšia osoba je za príplatok a o jeho výške Vás budeme informovať vopred v podrobnej kalkulácii za ubytovanie. Údaj ako plus 1 je myslená osoba ako dieťa vo veku do 12 rokov. (11,9) – ideálne

Pravidlo parkovania je 1 apartmán = 1 parkovacie miesto bežná veľkosť osobného auta.

Výška príplatkov Vám bude oznámená v cenovej ponuke, a nájdete ju aj v časti obchodné podmienky, ktoré sú súčasť tohto portálu.

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za  ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.
V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodiny, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Pri príchode je vyžadovaná záloha za prípadné škody vo výške 100€. Záloha bude účtovaná v hotovosti. Záloha vám bude vrátená v plnej výške v hotovosti po kontrole stavu ubytovania pri odchode, v prípade, ak nie sú žiadne škody.

Vzdialenosti

350 m – more (pláž Radovanjica)
2 km – centrum
150 m – obchod
250 m – reštaurácia
100 m – banka/bankomat
1 km – lekareň
1 km – nemocnica/ambulanta
1 km – pošta
2 km – pumpa
1 km – ihrisko
1,5 km – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky na ruky

N

Toaletný papier / štar rolka

N

Práčka

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

M

Detská postieľka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

N

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

M

Toaster

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

N

umývačka riadu

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

N

Satelitná TV

N

Pohovka

Exteriér

N

Terasa

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

M

Fajčenie

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

M

Pohlaď na more 

M

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať. Tento objekt je dostupný v termíne od 10.7. do 18.8. .

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

V prípade ak tu bude služba DOMAR majiteľka Vás bude informovať o spôsobe doplatku zvyšnej sumy za ubytovanie splatnej v hotovosti – akou formou a u koho sa to bude realizovať.

Translate »