Apartmány Ema

Video prehliadka

Základné informácie

Novo zrekonštruovaný apartmán, ktorý je plne vybavený. Veľmi priateľskí hostitelia vám spríjemnia váš pobyt.
Byt sa skladá z 2 spálni, (dve samostatné postele 90 x 200 a manželská posteľ 160 x 200), kuchyňa s mini obývacou izbou (fotelka a stolík) a priestranná terasa. Veľmi pekná pláž – betónový, piesočný vstup a piesčité morské dno, plytké more – ideálne pre deti. Kapacita jsou 4 osoby.

Objekt má pre svojich hostí zabezpečenú vodu na varenie, kedže je to voda zo studne s filtrom neodporúčame túto vodu na priamu konzumáciu. Priamu konzumáciu máte zabezpečenú prístrojom s vodou v galonoch alebo si vo vlastnej réžii, kvoli menším deťom zabezpečíte kupovanú balenú vodu z fliaš. My našu vodu konzumujeme a nespôsobuje nám problémy, ale vy nemusíte reagovať rovnako ako my.

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa je súčasť ceny, apartmán nie je k dispozícií celoročne.
Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie ako vklad priamo majiteľovi za ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.

V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00 hodín, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Ceny od X eur noc/apartmán na sezonu 2023 meníme ceny a celé vybavenie a služby k apartmánu

Na grilovanie máte zvlášť príbory a taniere v sklade v garáži, tým pádom nie je nutné vynášať zariadenie apartmánov dole na dvor.. po každom použití grilu a tanierov si hostia po sebe upratujú samy a odkladajú naspäť použitý riad. Byt sa skladá z 2 spálni, (dve samostatné postele 90 x 200 a manželská posteľ 160 x 200), kuchyňa s mini obývacou izbou (fotelka a stolík) a priestranná terasa. Veľmi pekná pláž – betónový, piesočný vstup a piesčité morské dno, plytké more – ideálne pre deti. Kapacita jsou 4 osoby.

Vzdialenosti

350 m – more
350 m – najbližšia plaž
1.5 km – centar
300 m – obchod
350 m – restoran
1.5 km – banka/bankomat
2 km – lekareň
1 km – nemocnica/ambulanta
1.5 km – pošta
1.5 km – pumpa
1 km – ihrisko
700 m – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky

N

Toaletný papier

N

Práčka a sušička (v objekte za príplatok)

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

N

Detská postieľka (za poplatok 15€)

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

N

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

N

Toaster (na vyžadanie)

N

Elektický sporák indukcia

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

N

Friteza na horúci vzduch (od 2023)

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

N

Pohovka

Exteriér

N

Spoločná terasa

N

Gril vonkajší (elektrický na vyžadanie)

N

Sedenie pri grile pre 8 osôb alebo malé sedenie pri fige

N

Oplotený dvor

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká (iba po dohode začiatok pred sezona a po sezone)

N

Fajčenie iba na terase!

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

M

Pohlaď na more (iba zo spálně jedného z apartmánov)

M

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Taktiež je podmienka prenájmu oboch apartmánov z dôvodu spoločnej hornej terasy. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Požičovňa paddleboardov

len pre apartmány Ema

S nami si môžete naplánovať dobrodružstvo s rodinou alebo aktívny víkend s kamošmi kdekoľvek a kedykoľvek.
Ponúkame najnovšie modely paddleboardov, vhodne pre začiatočníkov a pokročilých paddleboardistov.
Stačí si rezervovať termín a vyzdvihnúť paddleboardy u nás alebo na vami zvolenom mieste.

Paddleboarding spája vodný šport a zábavu. Je nenáročný, zážitkový a vhodný pre celú rodinu. Zacíťte slobodu a objavujte slobodu, ktorú Vám dočaruje pobyt z dosky na mori.

Cenník

1 deň = 20€
2 dni / víkend = 29€
3 a viac dni = 12€/deň

Ak si zapožičiate paddelboard súhlasíte s našim cenníkom a taktiež aj s prípadnou náhradou za spôsobenú škodu pri vašom používaní.

Pri veľkom paddelborde je cena škody vypočítaná z obstarávacej ceny 379€.

Pri malom paddelborde je cena škody vypočítaná z obstarávacej ceny 219€.

Vypožičaním paddleboradu ste súhlasili s našim cenníkom a podmienkami náhrady škody, preto tento „zmluvný vzťah“ nie je nutné mať v písomnej a papierovej forme

V prípade nehody, ale ublíženia na zdraví sebe alebo iným, alebo ak bude nutná intervencia záchrannej služby na mori preberá zákazník, ktorí si zapožičal paddelboard celkovú zodpovednosť.

Ešte dve drobnosti, ktoré vám ušetria pripadné výdavky za poškodenie SUPu. Zlomené plutvy a zlomené pádla sú dva najčastejšie „úrazy“ paddleboardov. Preto sa vždy uistite, že:

  • paddleboard používate na dostatočne hlbokej vode a plutva/fin sa nedotýka dna.
  • neodrážate sa padlom od dna, skál a brehu.

Užite si svoju prvú paddleboardovačku v pohode a v bezpečí. Nepreceňujte svoje sily a vždy sa správajte zodpovedne. Na konci paddleboard vždy vysušte pred opätovným zbalením do tašky.

Prvýkrát na paddleboarde

Možno ste si práve prvýkrát požičali paddleboard alebo len sa na to chystáte. Vyzerá to ako jednoduchá a zábavná aktivita? Áno, presne taká je. Existuje však pár vecí, na ktoré by ste si ako úplný začiatočník mali dávať pozor. Ako sa správne pripraviť na paddleboardovačku, vám poradíme, aby sa predišlo zraneniu alebo nehode Vás či vašich detí.

Translate »