Apartmány Ema

Video prehliadka

Základné informácie

Objekt má na hornom poschodí dva rovnaké dvoj izbové apartmány. Obidva sú identické iba zrkadlovo otočené. Jeden je smer dvor a druhý ulica. Obidva apartmány, celý objekt ale aj okolie si prešli obsiahlou rekonštrukciou. Každý apartmán má komplet vybavenú kuchyňu a na Chorvátsko apartmány majú netypickú veľkú kúpeľňu s WC. V kuchynke nájdete všetko potrebné na varenie aj pečenie – od kvalitných nožov, hrncov, strúhadla až po základné korenie, soľ, olej, cestoviny aj kávu. Chceme, aby ste sa u nás cítili ako doma a rovnako ako tu nájdete potraviny, ktoré môžete využiť, tak rovnako tu zase môžete niečo nechať aj vy pre ďalších hostí.

Samozrejmosťou je wifi, klimatizácia a vlastné parkovacie miesto, s pravidlom 1 apartmán = 1 parkovacie miesto. (bežné osobné auto)

Apartmán sa skladá z 2 spální, (dve samostatné postele 90 x 200 a manželská posteľ 160 x 200), z kuchyne s mini obývacou izbou (fotelka a stolík) a disponuje priestrannou terasou. Veľmi pekná pláž je vzdialená 350 m, má piesočný, miestami i betónový vstup. Piesčité morské dno a plytké more je ideálne pre rodiny s deťmi.

Objekt má pre svojich hostí zabezpečenú pitnú vodu na varenie aj konzumáciu. Ako majitelia sme povinní Vás informovať, že voda je zo studne cez filtráciu a osmozu. Apartmány majú aj prístroj na vodu v galónoch. Pre malé bábätká však odporúčame kupovanú balenú vodu. Miestni obyvatelia vodu konzumujú a nespôsobuje im zdravotné problémy, avšak Vy môžete reagovať inak.

Váš pobyt Vám spríjemnia veľmi priateľskí hostitelia.

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa je súčasť ceny.

K cene za ubytovanie sa taktiež pripočítava aj povinný príplatok za upratovanie.

Základná cena je určená na apartmán a noc pri obsadení 4 osobami. Každá ďalšia osoba je za príplatok a o jeho výške Vás budeme informovať vopred v podrobnej kalkulácii za ubytovanie.  Údaj uvedený ako plus 1 je myslená osoba ako dieťa vo veku do 12 rokov. (11,9)

Pravidlo parkovania je 1 apartmán = 1 parkovacie miesto bežná veľkosť osobného auta.

Výška príplatkov Vám bude oznámená v cenovej ponuke, a nájdete ju aj v časti obchodné podmienky, ktoré sú súčasť tohto portálu.

Apartmán je k dispozícií celoročne.

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za  ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.
V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodiny, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Pri príchode je vyžadovaná záloha za prípadné škody vo výške 100€. Záloha bude účtovaná v hotovosti. Záloha vám bude vrátená v plnej výške v hotovosti po kontrole stavu ubytovania pri odchode, v prípade, ak nie sú žiadne škody.

Na grilovanie máte zvlášť príbory a taniere v sklade v garáži, tým pádom nie je nutné vynášať zariadenie apartmánov dole na dvor. Po každom použití grilu a tanierov si hostia po sebe upratujú samy a odkladajú naspäť použitý riad.

Poskytujeme ubytovanie aj na dlhšie obdobie – mesiac / máj – jún alebo celý september/, taktiež sme v tomto objekte dostupný aj počas veľkej noci či Vianoc

Vzdialenosti

350 m – more
350 m – najbližšia plaž (radovanjica)
1.5 km – centar
300 m – obchod
350 m – restoran
1.5 km – banka/bankomat
2 km – lekareň
1 km – nemocnica/ambulanta
1.5 km – pošta
1.5 km – pumpa
1 km – ihrisko
700 m – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky na ruky = 1 apartmán 1 ks uteráku

N

Toaletný papier / štart balíček

N

Práčka a sušička (v objekte za príplatok)

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

N

Detská postieľka (za poplatok)

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

N

Kávovar / náplň si zabezpečuje hosť sám

N

Mikrovlna rúra

N

Toaster v každom apartmáne s rôznymi druhmi vložiek

N

Elektický sporák indukcia

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

N

Friteza na horúci vzduch (od 2023)

Obývačka

N
TV
(klasická anténa, hr programy,smart tv cez internet dostupné Netflix a Disney kanály)
N

Pohovka

Exteriér

N

Spoločná terasa

N

Sedenie pri grile pre 8 osôb alebo malé sedenie pri fige

N

Oplotený dvor

M

Bazén

N

gril vonkajší 

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká (iba po dohode začiatok pred sezona a po sezone)

N

Fajčenie iba na terase!

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

M

Pohlaď na more (iba zo spálně jedného z apartmánov)

M

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Taktiež je podmienka prenájmu oboch apartmánov z dôvodu spoločnej hornej terasy. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimálne, aby ostal voľný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Požičovňa paddleboardov

len pre apartmány Ema

S nami si môžete naplánovať dobrodružstvo s rodinou alebo aktívny víkend s kamošmi kdekoľvek a kedykoľvek.
Ponúkame najnovšie modely paddleboardov, vhodne pre začiatočníkov a pokročilých paddleboardistov.
Stačí si rezervovať termín a vyzdvihnúť paddleboardy u nás alebo na vami zvolenom mieste.

Paddleboarding spája vodný šport a zábavu. Je nenáročný, zážitkový a vhodný pre celú rodinu. Zacíťte slobodu a objavujte slobodu, ktorú Vám dočaruje pobyt z dosky na mori.

Cenník

1 deň = 20€
2 dni / víkend = 29€
3 a viac dni = 12€/deň

Ak si zapožičiate paddelboard súhlasíte s našim cenníkom a taktiež aj s prípadnou náhradou za spôsobenú škodu pri vašom používaní.

Pri veľkom paddelborde je cena škody vypočítaná z obstarávacej ceny 379€.

Pri malom paddelborde je cena škody vypočítaná z obstarávacej ceny 219€.

Vypožičaním paddleboradu ste súhlasili s našim cenníkom a podmienkami náhrady škody, preto tento „zmluvný vzťah“ nie je nutné mať v písomnej a papierovej forme

V prípade nehody, ale ublíženia na zdraví sebe alebo iným, alebo ak bude nutná intervencia záchrannej služby na mori preberá zákazník, ktorí si zapožičal paddelboard celkovú zodpovednosť.

Ešte dve drobnosti, ktoré vám ušetria pripadné výdavky za poškodenie SUPu. Zlomené plutvy a zlomené pádla sú dva najčastejšie “úrazy” paddleboardov. Preto sa vždy uistite, že:

  • paddleboard používate na dostatočne hlbokej vode a plutva/fin sa nedotýka dna.
  • neodrážate sa padlom od dna, skál a brehu.

Užite si svoju prvú paddleboardovačku v pohode a v bezpečí. Nepreceňujte svoje sily a vždy sa správajte zodpovedne. Na konci paddleboard vždy vysušte pred opätovným zbalením do tašky.

Prvýkrát na paddleboarde

Možno ste si práve prvýkrát požičali paddleboard alebo len sa na to chystáte. Vyzerá to ako jednoduchá a zábavná aktivita? Áno, presne taká je. Existuje však pár vecí, na ktoré by ste si ako úplný začiatočník mali dávať pozor. Ako sa správne pripraviť na paddleboardovačku, vám poradíme, aby sa predišlo zraneniu alebo nehode Vás či vašich detí. Viac čítajte v našom blogu.

Translate »