Apartmány Dragica

Video prehliadka

Základné informácie

Novozrekonštruované apartmány s komplet vybavenou kuchynkou, kúpeľňou a WC.

Samozrejmosťou je wifi, klimatizácia a vlastné parkovacie miesto s pravidlom 1 apartmán = 1 parkovacie miesto. Na parkovisko sa prichádza zo zadnej časti domu tj ulici za domom. Adresa na voucheri je uvedená pred dom, kde sa viete vyložiť, vystúpiť, ale je potrebné auto preparkovať zo zadnej časti domu tj ulica za domom, teda obísť to okolo, pretože ulica je slepá a tým nie je prejazdná. Majiteľka Vás po príjazde usmerní.

Prvý byt sa skladá z 2 spální, (dve samostatné postele 90 x 200 a manželská posteľ 180 x 200) -2 izbový/2poschodie. Kapacita je 4+1, ako plus 1 je myslená osoba ako dieťa vo veku do 12 rokov. (11,9) eventuálne osoba staršia, ale spávajúca na gauči v obývacej izbe. Tento apartmán má vonkajšiu terasu, z ktorej sa Vám poskytuje pohľad na more.

Druhý byt sa skladá z 3 spální, (dve samostatné postele 90 x 200 a 2 x manželská posteľ 180 x 200) -3 izbový/1.poschodie, kuchyňa s obývacou izbou (gauč – rozťahovací 160x 200) a priestranná terasa. Kapacita 6+1, ako plus 1 je myslená osoba ako dieťa vo veku do 12 rokov. (11,9), eventuálne osoba staršia, ale spávajúca na gauči v obývacej izbe.

Veľmi pekná pláž je vzdialená 400 m s piesočnatým vstupom. Piesčité morské dno a plytké more je ideálne pre rodiny s deťmi.

Objekt má pre svojich hostí zabezpečenú vodu na varenie, keďže je tu voda zo studne s filtrom, ktorá sa neodporúča na priamu konzumáciu. Hlavne pri pobyte s malými deťmi odporúčame kupovať vo vlastnej réžii balenú vodu.

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa je zahrnutá v cene! Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie ako vklad priamo majiteľovi za  ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.

V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodiny, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Vzdialenosti

400 m – more (Radovanjica pláž)
1.5 km – centrum
300 m – obchod
350 m – reštaurácia
1.5 km – banka/bankomat
2 km – lekareň
1 km – nemocnica/ambulanta
1.5 km – pošta
1.5 km – pumpa
1 km – ihrisko
700 m – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky na ruky

M

Toaletný papier

M

Práčka a sušička

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

Q

Detská postieľka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

M

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

M

Toaster

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

M

Friteza na horúci vzduch

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

N

Pohovka

M

Satelitná TV

Exteriér

N

Terasa

N

Gril vonkajší

N

Sedenie pri grile

N

Oplotený dvor

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

N

Fajčenie iba na terase!

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

M

Pohlaď na more

M

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Prvý byt (2 izby)

Druhý byt (3 izby)

Translate »