Apartmán Draga Žitna

Video prehliadka

Základné informácie

Objekt má na hornom poschodí veľký trojizbový apartmán. Disponuje vybavením, dve spálne majú ventilátor a manželskú posteľ, tretia spálňa ma 4 oddelené postele (v prípade potreby sa môžu spojiť) Celková kapacita je 6+2 osôb. Apartmán má komplet vybavenú kuchyňu, kúpeľňu s WC. V kuchynke nájdete všetko potrebné na varenie aj pečenie – od kvalitných nožov, hrncov, strúhadla. Chceme, aby ste sa u nás cítili ako doma. Ubytovanie Draga disponuje priestrannou terasou, z ktorej máte krásny pohľad na more a Velebit. Je na severnej strane ostrova. Veľmi pekná pláž je vzdialená 300 m, má piesočný, štrkový a miestami i betónový vstup. Piesčité morské dno a plytké more je ideálne pre rodiny s deťmi.

 na prízemí v objekte – je k dispozícií moderné renovované študio pre 2 osoby, ktoré hosťom ponúka maximálne pohodlie. Súčasťou tohto štúdia je aj práčka na pranie.

Samozrejmosťou je wifi, klimatizácia a vlastné parkovacie miesto. Pri tomto objekte je rátané s pravidlom 1 apartmán = 2  parkovacie miesta (kde myslíme veľkosť miesta klasické osobné auto).

Objekt má pre svojich hostí zabezpečenú vodu na varenie, keďže je to voda zo studne, ktorá sa neodporúča na priamu konzumáciu, ale je vhodná bez problémov na varenie. Na priamu konzumáciu si vo vlastnej réžii, kvôli menším deťom, zabezpečíte kupovanú balenú vodu. Miestni obyvatelia vodu konzumujú a nespôsobuje im zdravotné problémy, avšak Vy môžete reagovať inak.

Váš pobyt Vám spríjemnia veľmi priateľskí hostitelia.

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa nie  je zahrnutá v cene a pripočítava sa ku základnej cene za ubytovanie.

K cene za ubytovanie sa taktiež pripočítava aj povinný príplatok za upratovanie.

Základná cena je určená na apartmán a noc pri obsadení 6 osobami. Každá ďalšia osoba je za príplatok a o jeho výške Vás budeme informovať vopred v podrobnej kalkulácii na ubytovanie. Údaj ako plus 1 je myslená osoba ako dieťa vo veku do 12 rokov. (11,9) – idealne

Pravidlo parkovania je 1 apartmán = 1 parkovacie miesto bežná veľkosť osobného auta.

Výška príplatkov Vám bude oznámená v cenovej ponuke, a nájdete ju aj v časti obchodné podmienky, ktoré sú súčasť tohto portálu.

Apartmán je k dispozícií od 1.6. do 1.10.

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za  ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.
V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodiny, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Pri príchode je vyžadovaná záloha za prípadné škody vo výške 100€. Záloha bude účtovaná v hotovosti. Záloha vám bude vrátená v plnej výške v hotovosti po kontrole stavu ubytovania pri odchode, v prípade, ak nie sú žiadne škody.

Vzdialenosti

300 m – more (pláž Straža Žitna)
2 km – centrum
150 m – obchod
150 m – reštaurácia
100 m – banka/bankomat
2 km – lekareň
2 km – nemocnica/ambulanta
2 km – pošta
4 km – pumpa
2 km – ihrisko
3 km – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky na ruky

N

Toaletný papier štart rolka

M

Práčka

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

M

Detská postieľka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

N

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

M

Toaster

N

kombinovaný sporák / pol plyn pol elektrika

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

M

Friteza

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

N

Satelitná TV

N

Pohovka

Exteriér

N

Terasa balkon

N

Terasa

N

Gril vonkajší

M

Oplotený dvor

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

M

Fajčenie

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

M

Pohlaď na more 

M

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

V prípade ak tu bude služba DOMAR majiteľka Vás bude informovať o spôsobe doplatku zvyšnej sumy za ubytovanie splatnej v hotovosti – akou formou a u koho sa to bude realizovať.

Translate »