Apartmán CVEK

Základné informácie

V pokojnej ulici a blízkosti pláže Miljkovica – bili galeb, sa nachádza rodinný dom CVEK.

Objekt má v ponuke dva rôzne apartmány.

Prízemie je mezonet štúdio pre 2 osoby – z priestoru na prízemí, kde sa nachádza kuchyňa s obývacim kútikom a kúpelňa s wc vedie schodisko na poschodie kde je spálňa a manželská posteľ. Pre prijemný pobyt je tam samozrejme klimatizácia.  Apartmán má komplet vybavenú kuchyňu a kúpeľňu s WC. V kuchynke nájdete všetko potrebné na varenie aj pečenie – od kvalitných nožov, hrncov, strúhadla až po základné korenie, soľ, olej, cestoviny aj kávu. Chceme, aby ste sa u nás cítili ako doma a rovnako ako tu nájdete potraviny, ktoré môžete využiť, tak rovnako tu zase môžete niečo nechať aj vy pre ďalších hostí.

Samozrejmosťou je wifi kde však niekedy sa vzhľadom na miesto môže stať, že jednoducho technika zlyhá a nefunguje, klimatizácia a vlastné parkovacie miesto, s pravidlom 1 apartmán = 1 parkovacie miesto ale teda rátame s bežnou veľkosťou osobného auta.

Druhý apartmán sa nachádza vstup z boku domu tiež na poschodí.

Apartmán sa skladá z 2 spální, (manželská posteľ 160 x 200), z kuchyne s mini obývacou izbou (gauča stolík) a disponuje terasou, ktorá má k dispozícií stôl, sedenie a relaxačnú hojdačku (vajíčko)  pri vstupe do ubytovania. Určený je pre 4 osoby.

Veľmi pekná pláž je vzdialená 50 m, má piesočný, miestami i betónový vstup. Piesčité morské dno a plytké more je ideálne pre rodiny s deťmi.

Objekt má pre svojich hostí zabezpečenú vodu z vodovodu, ktorá je vhodná na varenie aj konzumáciu. Balenú vodu odporúčame pre malé detičky nákup vo vlastnej réžii. Objekt je dostupný celoročne.

Váš pobyt Vám spríjemnia veľmi priateľskí hostitelia.

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa je zahrnutá v cene!

K cene za ubytovanie sa taktiež pripočítava aj povinní príplatok za upratovanie.

Základná cena je určená na apartmán a noc pri obsadení 2 osoby študio apartmán ( môže aj batoľa s rodičmi na posteli) a apartmán 2izb má základnú cenu pre 4 osoby 

Každá ďalšia osoba je za príplatok a o jeho výške Vás budeme informovať vopred v podrobnej kalkulácii za ubytovanie. Údaj ako plus 1 je myslená osoba ako dieťa vo veku do 12 rokov. (11,9) – ideálne (v tomto objekte prístelky nie sú možné)

Pravidlo parkovania je 1 apartmán = 1 parkovacie miesto bežná veľkosť osobného auta.

Výška príplatkov Vám bude oznámená v cenovej ponuke, a nájdete ju aj v časti obchodné podmienky, ktoré sú súčasť tohto portálu.

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za  ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.
V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodiny, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Pri príchode môže byť vyžadovaná záloha za prípadné škody vo výške 100€. Záloha bude účtovaná v hotovosti. Záloha vám bude vrátená v plnej výške v hotovosti po kontrole stavu ubytovania pri odchode, v prípade, ak nie sú žiadne škody.

Vzdialenosti

50 m – more (pláž LUKA alebo Miljkovica)
800 m – centrum
50 m – obchod
50 m – reštaurácia
200 m – banka/bankomat
800 m – lekareň
800 m – nemocnica/ambulanta
1 km – pošta
1 km – pumpa
500 m – ihrisko
1.2 km – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Vana

N

Uteráky na ruky

N

Toaletný papier štart rolka

M

Práčka a sušička

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Skriňa

N

Detská postieľka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

N

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

N

Toaster

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

N

Friteza na horúci vzduch

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

N

Satelitná TV

N

Pohovka

Exteriér

N

Terasa

N

Gril vonkajší

N

Sedenie pri grile

N

Oplotený dvor

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

N

Zvieratká

N

Fajčenie iba na terase!

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

M

Pohlaď na more

Q

Trezor

Q

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Translate »