Sunset DUBROVNÍK

Základné informácie

Apartmán s výhľadom na more A1  5 +1
Celý byt 74 m² kuchynka súkromná kúpeľňa balkón výhľad na more výhľad na mesto klimatizácia TV s plochou obrazovkou terasa bezplatné Wi-Fi
Kúpeľne: 2
Tento apartmán s výhľadom na more vám ponúka klimatizáciu, balkón, vnútorný priestor na posedenie, TV s plochou obrazovkou a vonkajší priestor na posedenie. K dispozícii je kompletne vybavená kuchyňa s mikrovlnnou rúrou a rúrou. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, bezplatnými toaletnými potrebami a sušičom vlasov. Má dve oddelené spálne, kde jedna má 3 pevné lôžka (manželskú posteľ a jednolôžkovú posteľ) a druhá spálňa ma 2 oddelené postele. Dodatočné lôžko je na pohodlnom gauči. 

Vo vlastnej kuchynke:
chladnička
mikrovlnná rúra
kuchynské doplnky
rýchlovarná kanvica
vonkajší jedálenský kút
rúra  varné dosky
hriankovač  jedáleň  kuchynský stôl
Vo vlastnej kúpeľni:
bezplatné toaletné potreby
sprchová kabína
toaleta, WC  fén  toaletný papier
Vyhliadka:
balkón  terasa
Výhľad na more

poschodia prístupné len po schodoch

Pre fajčiarov: Zákaz fajčenia

 

 

Apartmán s výhľadom na more A3 3+1 osoby

Apartmán s výhľadom na more
celý byt 45 m² kuchyňa vlastná kúpeľňa balkón výhľad na more výhľad do záhrady výhľad na hory klimatizácia kachľová časť dvora TV s plochou obrazovkou zvuková izolácia terasa kávovar Wi-Fi zdarma  Kúpeľne: 2

Tento klimatizovaný apartmán so súkromným vchodom pozostáva z 1 obývacej izby, 1 samostatnej spálne a 2 kúpeľní so sprchovacím kútom a sušičom vlasov. Hostia si môžu pripraviť jedlo v kuchyni, ktorá je vybavená varnou doskou, chladničkou, kuchynským riadom a rúrou. Tento apartmán sa môže pochváliť terasou s výhľadom na more, práčkou a satelitnou TV s plochou obrazovkou. Ubytovacia jednotka ponúka 3 pevné lôžka.

Vo vlastnej kuchyni:
chladnička    stroj na kávu   kávovar/čajník
mikrovlnná rúra   kuchynské doplnky   rýchlovarná kanvica
vonkajší nábytok  rúra  varné dosky
hriankovač  jedáleň  kuchynský stôl
Vo vlastnej kúpeľni:
bezplatné toaletné potreby
toaleta, WC   vaňa alebo sprchovací kút
fén    prídavné WC   toaletný papier
Vyhliadka:
balkón   terasa
Výhľad na more
výhľad do záhrady
Horský výhľad
vydláždená časť dvora

Pre fajčiarov: Zákaz fajčenia

 

 

Apartmány Sunset ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v Dubrovníku, 100 metrov od mora. Moderne zariadené apartmány majú priestranné balkóny s výhľadom na okolie. V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Klimatizované apartmány a štúdiá majú balkón, vnútorný priestor na posedenie, TV s plochou obrazovkou, vonkajší priestor na posedenie a kompletne vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a rúrou. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom, bezplatnými toaletnými potrebami a sušičom vlasov.

Hostia môžu navštíviť františkánsky kláštor v Dubrovníku, ktorý je vzdialený 10 km, a lanovku na Dubrovník, ktorá sa nachádza 14 km od hotela.

V rámci objektu je k dispozícii bezplatné parkovisko. Letisko Dubrovník je vzdialené 28 km.

 

 

Apartmán s výhľadom na more  A2  5+1

Apartmán s výhľadom na more
Celý byt 70 m² kuchyňa vlastná kúpeľňa balkón výhľad na more klimatizácia kachľová časť dvora TV s plochou obrazovkou zvuková izolácia kávovar
Veľkosť bytu: 70 m²  Kúpeľne: 2
Tento priestranný apartmán má 1 obývaciu izbu, 2 samostatné spálne a 2 kúpeľne so sprchovacím kútom a bezplatnými toaletnými potrebami. V dobre vybavenej kuchyni nájdete varnú dosku, chladničku, kuchynský riad a rúru. Tento klimatizovaný apartmán má káblovú TV s plochou obrazovkou, práčku, súkromný vchod, odhlučnené steny a výhľad na more. Ubytovacia jednotka ponúka 5 lôžok.

Vo vlastnej kuchyni:
detská stolička  chladnička stroj na kávu kávovar/čajník mikrovlnná rúra
kuchynské doplnky rýchlovarná kanvica vonkajší nábytok  rúra
varné dosky hriankovač jedáleň  kuchynský stôl
Vo vlastnej kúpeľni:
bezplatné toaletné potreby  toaleta, WC 
vaňa alebo sprchovací kút fén toaletný papier
Vyhliadka:
balkón  Výhľad na more

Pre fajčiarov: Zákaz fajčenia

 

 

Apartmán 1 spálňa – A4  2+2osoby

Apartmán s výhľadom na more
Celý byt35 m² kuchynka súkromná kúpeľňa balkón výhľad klimatizácia TV s plochou obrazovkou terasa Bezplatné Wi-Fi Veľkosť apartmánu: 35 m²

Tento apartmán má 1 spálňu a 1 kúpeľňu, obývaciu izbu a terasu, kde si môžete oddýchnuť. Kuchynka apartmánu je k dispozícii na varenie a skladovanie potravín. Tento apartmán má klimatizáciu, práčku, TV s plochou obrazovkou a balkón. Ubytovacia jednotka ponúka 2 lôžka.

Vo vlastnej kúpeľni:
toaletný papier 
Vyhliadka:
balkón  terasa vyhliadka
Obsah bytu:
pracovný stôl  posteľná bielizeň
Plochý televízor  kuchynský kút
práčka  uteráky
súkromný byt v budove
čistiace prostriedky
klimatizácia
Pre fajčiarov: Zákaz fajčenia

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa je zahrnutá v cene a pripočítava sa ku základnej cene za ubytovanie.

K cene za ubytovanie sa taktiež pripočítava aj povinní príplatok za upratovanie v prípade ak bude rezervácia na menej ako 5 nocí.

Základná cena je určená na apartmán a noc pri obsadení  A1   5+1  A2 5+1  A3 3 +1  A4 2+2  – osobami. Každá ďalšia osoba je za príplatok a o jeho výške Vás budeme informovať vopred v podrobnej kalkulácii na ubytovanie. Údaj ako plus 1 je myslená osoba ako dieťa vo veku do 10 rokov. (9,9) – ideálne

Výška príplatkov Vám bude oznámená v cenovej ponuke, a nájdete ju aj v časti obchodné podmienky, ktoré sú súčasť tohto portálu.

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za  ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.
V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodín, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Pri príchode môže byť vyžadovaná záloha za prípadné škody vo výške 100€. Záloha bude účtovaná v hotovosti. Záloha vám bude vrátená v plnej výške v hotovosti po kontrole stavu ubytovania pri odchode, v prípade, ak nie sú žiadne škody.

informácie o destinácií

Mokošica je osada a mestská časť mesta Dubrovník v Chorvátsku.

V rámci zariadenia sa nachádza predajňa Studenac-market, kde sú dostupné všetky potraviny a hygienické potreby.

30 metrov od budovy sa nachádza reštaurácia, ktorá ponúka rôzne špeciality, na ktorých si môžete pochutnať.

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj pizzeria Laus a reštaurácia Azuro, ktorá je súčasťou prístavu ACI,

a vedľa samotného Rijeka Dubrovník si môžete vychutnať obľúbenú kaviareň Vapor.

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať. Apartmáni sú dostupné celoročne, prostredtíctvom portálu Zaži Vir je to od 1.6.-30.9.  / mimo týchto dátumov to je na dotaz/

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

V prípade ak tu bude služba DOMAR majiteľka Vás bude informovať o spôsobe doplatku zvyšnej sumy za ubytovanie splatnej v hotovosti – akou formou a u koho sa to bude realizovať.

Translate »