Apartmány Marija

Video prehliadka

… pripravujeme pre Vás video prehliadku

Základné informácie

Novo zrekonštruovaný objekt priamo v centre, ktorý je plne vybavený.  V dome sa nachádzajú na poschodí dva jednoizbové apartmány. Veľmi priateľskí hostitelia vám spríjemnia váš pobyt.

Každý apartmán tj. byt sa skladá z 1 spálne, (manželská posteľ 180×200), kuchyňa s obývacou izbou (veľká rozkladacia pohovka cca 160 x 200) a priestranná terasa, pre každý z apartmánov vlastná.

Vo foto galérií je vidno malé sedenie pri vstupe do ubytovania, terasa je určené na nočné leňošenie pri vínku, keď dáte deti spať. Avšak miesto na sedenie ku každému apartmánu je oddelené malým múrikom. Napriek tomu máte tu svoje súkromie a na skok Vám je hlavná pláž a v okolí nájdete množstvo možností na sedenie pri vínku dobrom jedle či iba tak na zmrzlinu na lavičku a pohľadom na more.  Dole majú hostia k dispozícií gril na letné grilovanie.

Veľmi pekná pláž priamo v centre – piesočný vstup a piesčité morské dno, plytké more – ideálne pre deti. Príďte si užiť krásne čisté more so svojimi deťmi. Pláž je dostupná peši.

K dispozícii v objekte sú dva takéto apartmány, obidva sú na poschodí domu. Kapacita 2+2 osoby, kde osoba plus 2 sú myslené maloleté deti. (idealne alebo +2 osoby = 1 dospelá)

Objekt má pre svojich hostí zabezpečenú vodu z verejného vodovodu a je pitná a vhodná na varenie aj priamu konzumáciu.  Pre malé bábätka vám však pre istotu odporúčame kupovať balenú vodu, je to iba naše odporúčanie nie podmienka. 

Platba a ďalšie informácie

Pobytová taxa je zahrnutá v cene!

Parkovanie s pravidlom 1 apartmán = 1 parkovacie miesto. Je to samostaný ohradený pozemok vedľa objektu. 
Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie ako vklad priamo majiteľovi za ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.

V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodín, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

Vzdialenosti

30 m – more (pláž Jadro)

vzdialenosť je uvedená cestou pomedzi domy
30 m – centrum
300 m – obchod
100 m – reštaurácia
100 m – banka/bankomat
700 m – lekareň
500 m – nemocnica/ambulanta
800 m – pošta
1 km – pumpa
350 m – ihrisko
1 km – autobusová stanica
25 km – železničná stanica
35 km – letisko

Vybavenie

Kúpeľňa

N

Vlastná kúpeľňa

N

Toaleta

N

Sprchovací kút

N

Uteráky

N

Toaletný papier

M

Práčka a sušička (v objekte za príplatok a vyžiadanie od majiteľky)

M

Vaňa

Spálňa

N

Posteľná bielizeň

N

Manželská posteľ

N

Skriňa

M

Detská postieľka

Kuchyňa

N

Jedálenský stôl

N

Varná konvica

M

Kávovar

N

Mikrovlna rúra

M

Toaster

N

Elektrický sporák

N

Chladnička s mrazákom

N

Riady, poháre a príbory

M

Friteza

Obývačka

N

TV (klasická anténa, hr programy)

M

Satelitná TV

N

Pohovka

Exteriér

N

Spoločná terasa

N

Gril vonkajší

N

Oplotený dvor

M

Bazén

Dalšie informácie

N

Samostatný vstup

M

Zvieratká

N

Fajčenie iba na terase!

N

Parking

M

Bezbariériový prístup

M

Pohlaď na more

M

Trezor

N

Wi-Fi

N

Klima

Obsadenosť

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky. Prednosť pri rezervácii majú starí hostia. Majitelia si preto vyhradzujú právo ponúknuť vám iné ubytovanie. Check in a Checkout je nutné dôsledne dodržiavať.

Podmienka je, aby deň nástupu, nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Translate »